«

»

Лип 28 2017

Print this Запис

Запрошуємо до реалізації проекту «Сім чудес Київщини»

Шановні колеги! Нагадуємо, що 2017 року Центром творчості дітей та юнацтва Київщини започатковано освітньо-виховний проект «Сім чудес Київщини» (НАКАЗ, ПРОЕКТ) з метою виховання в учнівської та студентської молоді почуття патріотизму шляхом їх залучення до створення актуальних і змістовних ресурсів інформації про історичні, культурні, природні скарби Київщини; підвищення привабливості області як туристичного регіону шляхом популяризації продуктів дослідницької, творчої, пошукової, природоохоронної роботи дітей.

Просимо долучитися до реалізації проекту та активізувати пошуково-дослідницьку роботу з дітьми та учнівською молоддю, зокрема за цьогорічним напрямком «Народні майстри Київщини».

Активна участь вихованців та учнів буде відображено у рейтингу навчальних закладів області. Автори кращих інформаційних матеріалів будуть відзначені  грамотами.

Для кращої організації пошукової роботи за напрямом цього року «Народні майстри Київщини» пропонуємо юним дослідникам-краєзнавцям «Картку народного майстра».

Картки народних майстрів та фото до них просимо надсилати до відділу спортивного туризму у краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (ctduk_tyrustu@ukr.net) до 29 грудня 2017 року. Телефон для довідок: (04563)9-09-90.

У квітні 2018 року, під час щорічної обласної краєзнавчої конференції учнівської «Київщина – мій заповітний край» буде презентовано карту Київської області із зазначенням інформації про народних майстрів. А також будуть відзначені активні учасники проекту.

 

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/zaproshuemo-do-realizacii-proektu-sim-chudes-kyivschyny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image