«

»

Січ 24 2018

Print this Запис

Запрошуємо до участі в інтерактивному проекті «Відкриваємо для молоді успішні підприємства Київщини»

За ініціативою обласної ради дітей Київщини протягом січня-червня 2018 року у закладах загальної середньої освіти області проводиться інтерактивний проект «Відкриваємо для молоді успішні підприємства Київщини».

Метою проекту є розширення актуальних знань серед випускників закладів загальної середньої освіти області щодо можливостей вибору майбутньої професії та створення віртуального середовища для поширення інформації про сучасні успішні підприємства Київщини.

Матеріали для участі в проекті (відеоролик та паспорт підприємства) необхідно надіслати на електронну адресу: ctduk_metodworld@ukr.net до 20 травня 2018 року відповідно до алгоритму, що додається.

Детальну інформацію про участь у проекті розміщено на веб-сайті КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»  у розділі «Самоврядування дітей та учнівської молоді» (http://www.kids-center.com.ua).

 

 

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/zaproshuemo-do-uchasti-v-interaktyvnomu-proekti-vidkryvaemo-dlya-molodi-uspishni-pidpryemstva-kyivschyny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image