«

»

Лис 17 2017

Print this Запис

Запрошуємо стати учасниками конференції

На виконання наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 17 березня 2016 року № 88 «Про проведення обласної пошукової акції учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України», відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на 2017 рік, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, а також виховання у дітей та учнівської молоді патріотизму, розвитку у школярів творчих інтересів до краєзнавства та науково-дослідницької роботи, 20 листопада 2017 року на базі Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбудеться  обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України». Учасниками заходу стануть педагоги, учні та вихованці закладів освіти області, учасники Революції Гідності та воїни АТО.

Під час заходу презентуватимуться кращі дослідження за напрямами акції «Герої серед нас: сучасні захисники України», а саме:

Революції Гідності присвячується. Матеріали про події та учасників Революції Гідності. Пошукові роботи про загиблих земляків – Героїв Небесної Сотні.

Сучасні захисники України. Пошуково-дослідницькі роботи про земляків – учасників АТО: військовослужбовців, добровольців, медичних працівників, волонтерів, журналістів, громадських діячів тощо.

Доля переселенців. Інформація та розповідь про громадян України, які переселилися до Київської області з районів ведення антитерористичної операції на Сході України та анексованої території АР Крим.

Пам’ятки Другої світової війни. Збір фотоматеріалів та інформації про історико-краєзнавчі об’єкти області, пов’язані з історією Другої світової війни: будинки, пам’ятники, пам’ятні місця, меморіальні дошки, братські могили, фортифікаційні споруди тощо.

Виховуємо патріотів. Напрям Акції, до якого залучаються педагоги навчальних закладів області. Презентуються досвіди проведення патріотичних заходів на місцях, розробки проектів, програм, сценарії масових заходів (вечори пам’яті, уроки мужності, зустрічі, змагання, експедиції), створення експозицій у музеях навчальних закладів.

На всіх учасників чекає також екскурсія територією Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Початок конференції 0 10.30.

правлена_велика_героi_2017

 

 

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/zaproshuemo-staty-uchasnykamy-konferencii-3/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image