«

»

Бер 06 2019

Print this Запис

Збережемо первоцвіти!

З кожним днем все відчутнішим стає подих весни. Зовсім скоро в наших лісах та парках з’являться тендітні її вісники – первоцвіти. На жаль, усі вони занесені до Червоної книги України й перебувають під охороною.

«Збережемо первоцвіти!» – таку назву мало заняття, яке провели вихованці гуртка «Юні лісівники-дендрологи» для учнів  3-4 класів  Розкішнянського НВК та четвертокласників Ставищенського НВК №2 на базі краєзнавчого музею.

Під час заняття учні ближче познайомилися з першими весняними квітами, почули легенди про них, дізналися про їх важливість у природі та користь, яку приносять людям. Учасники заняття відгадували загадки, складали пазли із зображенням первоцвітів та збирали з набору літер назви цих чудових квітів. На завершення заняття кожен його учасник на згадку отримав пам’ятку про перші весняні квіти.

Ми усі чітко маємо усвідомити, що збір квітів дуже шкідливий для природи тим, що не дає можливості рослинам утворити насіння. Відповідно, на наступний рік зменшується кількість рослин. Для того, щоб з насіння конвалії виросла доросла квітуча рослина, необхідно 7-8 років. Тому проявіть екологічну свідомість – не зривайте, не продавайте і не купуйте перших весняних квітів! А прийшовши до лісу, помилуйтеся його красою та вдихніть чудові пахощі тендітних первоцвітів.

Керівник гуртка  Руднєва О.В.

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/zberezhemo-pervocvity/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

20 − 3 =

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image