«

»

Січ 30 2013

Print this Запис

Правила дорожнього руху для школярів

 
Сумна статистика дорожньо-транспортних пригод на наших автошляхах свідчить про необхідність  знову й знову привертати увагу громадськості до питання безпеки на дорогах.  Особливо неприпустимо, коли через недисциплінованість та необачність у дорожньо-транспортних пригодах травмуються діти.  
З метою запобігання дорожньо-транспортним пригодам за участю дітей Центр безпеки життєдіяльності (філія КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини») постійно проводить виїзні заняття спільно з управлінням ДАІ ГУМВС України в Київській області у навчальних закладах регіону.
Так, 22 січня цього року такий захід відбувся у Вишгородському районі на базі спеціалізованої школи «Сузір´я», 24 січня – в місті Боярка у приватній ЗОШ І-ІІ ступенів для дівчаток «Леді».  У заняттях взяли учать близько 120 дітей.
Працівники Центру підготували для школярів цікаву та змістовну програму. Так, діти із задоволенням позмагатись у тематичних  конкурсах та вікторинах,  взяли участь у грі “Моє здоров’я – моє життя”. Школярі відповідали на питання фахівців на 4-х станціях:”ЮІР”, ”Пожежна безпека”, ”Медична підготовка”, ”Школа безпеки”.   Найкращі учасники отримали грамоти і тематичні розкладки «Я – зразковий пішохід!»
Також всі охочі мали змогу продемонструвати свої знання Правил дорожнього руху як у ролі пішохода, так і в якості водія. На дитячому автомайданчику діти закріплювали теоретичні знання на практиці. Рухатись без жодних порушень правил їм допомагали працівники ДАІ.
Сподіваємось, що завдяки таким заняттям маленькі пішоходи стануть зразковими учасниками дорожнього руху.
 
Олена Сапсай, завідуюча
Центром безпеки життєдіяльності
 
   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%b8%d0%bb%d0%b0-%d0%b4%d0%be%d1%80%d0%be%d0%b6%d0%bd%d1%8c%d0%be%d0%b3%d0%be-%d1%80%d1%83%d1%85%d1%83-%d0%b4%d0%bb%d1%8f-%d1%88%d0%ba%d0%be%d0%bb%d1%8f%d1%80%d1%96%d0%b2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image