«

»

Вер 17 2013

Print this Запис

Презентую тебе, Україно!

ВМГО «Молоді регіони» спільно з ВМГО «Ліга слов’янської молоді» за підтримки Міністерства молоді та спорту України розпочинає проект «Презентую тебе, Україно!», повідомляє прес-служба ВМГО «Молоді регіони».

Проект розпочнеться з прийому заявок до 25 вересня 2013 року.

Відбіркові тури у регіонах проходитимуть з 25 вересня до 3 жовтня.
Фінальна частина відбудеться 5-6 жовтня 2013 року в Івано-Франківську.
Популяризація національних цінностей, виховання патріотизму у молоді, надання можливості для творчої реалізації учасників, зміна молодіжної свідомості на прогресивні та сучасні підходи в питаннях держави, ролі молоді в ній, впливу суспільства на процеси, які відбуваються країні, поштовх поглянути по новому на історію, культуру та самого себе зі сторони – все це зможе дати молодим людям проект «Презентую тебе, Україно!»
Якщо Тобі не байдуже, як буде розвиватись твоє патріотичне, духовне, культурне, моральне виховання, якщо Ти один з тих, хто займає активну позицію в суспільстві та воліє змінити країну на краще, а в дечому її просто удосконалити, Тобі варто стати учасником «Презентую тебе, Україно!».
Обери одну з трьох номінацій – кращий літературний твір, кращий художній витвір (картина, фотографія, відео), кращий витвір зроблений своїми руками (образотворче мистецтво) та прояви себе.
 Не втрать цю нагоду!
Допоможи країні, собі, майбутньому поколінню! До того ж, переможці отримають ще й подарунки. Прийми участь в конкурсі у своєму регіоні, отримай шанс взяти участь у фінальній частині акції в Івано-Франківську та стань переможцем.
         Заявки надсилай до 25 вересня на електрону адресу: konkyrs2013@ukr.net.
За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном: (066)131-08-96, Андрій Кучер.
Умови Конкурс творчих робіт «Презентую тебе, Україно!»
З 25 вересня по 03 жовтня – відбіркові тури в регіонах.
05-06 жовтня 2013 року – фінальна частина в Івано-Франківській області.
         У конкурсі можуть  брати участь студенти вищих навчальних закладів.
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ:
         Творча робота має містити такі елементи: науковість, актуальність, новизну, постановку проблеми, формулювання цілей, виклад основного матеріалу дослідження, висновок з цього дослідження і перспективи подальших розвідок у даному напрямку.
Роботи оформлюються на аркушах формату А4 та повинні мати естетичний вигляд.
Титульна сторінка має містити ім’я та прізвище автора, дані про себе, назву статті, назву вищого навчального закладу, контактні дані (адресу, телефон, е-mail).
Оформлення тексту: всі поля 20 мм; шрифт Times New Roman, кегель 14, інтервал – 1,5; абзацний відступ – 10 мм.
Перелік літературних джерел розташовується за алфавітом або в порядку їх використання після тексту статті з підзаголовком Література і виконується мовою оригіналу.
Обсяг роботи: 12-25 стор.
Робота на конкурс подається українською або російською мовами в електронному варіанті. 
Малюнки, фото та відео роботи оформлюються у вільному стилі.
Свої роботи можна надсилати на електронну адресу: konkyrs2013@ukr.net до 25 вересня 2013 року.
ВИЗНАЧЕННЯ ТА НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
Переможці будуть визначатись на регіональному і на всеукраїнському рівнях по кожній із номінацій. Переможці отримають цінні подарунку та спеціальні призи.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b7%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%83%d1%8e-%d1%82%d0%b5%d0%b1%d0%b5-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d0%be/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image