«

»

Січ 08 2013

Print this Запис

«Український сувенір» 2012

Інформація
про підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу
«Український сувенір» 2012

25 грудня 2012 року еколого-натуралістичним відділом Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

Відповідно до рішення журі переможцями обласної виставки-конкурсу творчих дитячих робіт «Український сувенір» стали:

Напрям «Зразки традиційних іграшок»
І вікова категорія:

І місце:
1.Панно «Рідний край» – Дмитренко Христина, Нетребська Леся, Обухівський районний центр творчості дітей та юнацтва;
2.«Ялинкова іграшка» – Клочко Оксана, Баришівський районний центр позашкільної роботи «Мрія»;
3.«На ярмарку нашім веселім, багатім…» – Ковтюх Юлія, Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія» м. Бровари
ІІ місце:
1.«Лисичка та журавель» – Майборода Влада, Станція юних техніків м. Біла Церква;
2. «Лялька-мотанка» – Кузьменко Марина, Васильківський районний центр дитячої та юнацької творчості;
3.Коник «Весела гривка» – Рокитко Ірина, Іванківський районний центр дитячої та юнацької творчості.
ІІІ місце:
1. «Максим та Одарочка – весела парочка» – Свиридченко Інна, Кагарлицький районний центр дитячої та юнацької творчості;
2. «Івасик-Телесик» – Лизак Анастасія Вишнівський  центр творчості дітей та юнацтва Києво-Святошинського  району;

ІІ вікова категорія:
І місце:
1.«Молодиці на базарі сіль та цукор продавали» Бурлака Тетяна, Солоденко Дар’я, Центр дитячої та юнацької творчості                    м. Васильків;
2.Іграшка «Святкова подорож» Петюр Олександр, Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості;
3.«Броварчанка» – Скиба Анна, Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія» м. Бровари.
ІІ місце:
1.«Я лисичка, я сестричка, на базар ходила» – Литвиненко Анастасія, Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг»;
2. «Українська родина – сім’я» – Краснощокова Юлія, Воробйова Аліна, Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 Білоцерківської міської ради;
3.«Лялька -ведучка» – Олефір Олена, Рокитнянький районний центр дитячої та юнацької творчості.
ІІІ місце:
1.«Наталка-Полтавка» – Пінчук Олександра, Васильківський районний центр дитячої та юнацької творчості;
2. Декоративна лялька-мотанка – Прокопенко Марина,
Баришівський районний центр позашкільної роботи «Мрія» ;
3.«Новорічна маска – сувенір» – Горовенко Анастасія, Бородянський районний центр дитячої та юнацької творчості.

Напрям «Скарбничка родинної творчості»

І місце
1.«Баба Параска» – Ромашко Альона, Ромашко Анастасія, Васильківський районний центр дитячої та юнацької творчості;
2. «Українка я маленька, українці тато й ненька» – Зінченко Вікторія, Таращанська районна станція юних натуралістів.
3.Лялька Марушка» – Володимирчук Богдан, Мерзла Діана, Володимирчк Л.В., Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості.

ІІ місце
1.«Сонцеворот» – Галавіна, Козакевич, Козакевич, Бучанський центр позашкільної роботи;
2.«Пальчиковий театр» –  Романенко Дарина, Лехан Мирослава, Рокитнянський районний центр дитячої та юнацької творчості;
3.«Дідух» – колективна робота: Федорова Юлія, Федорова Яна, Туровська Ганна, НВК «Ковалівська гімназія» Васильківського району.
ІІІ місце
1.«Сиджу я край віконечка» – Гуска Анастасія, Києво-Святошинський районний центр науково-технічної творчості «Шанс».

Напрям «Предмети вжитку»

І вікова категорія:
І місце
1.«Стилізована хатинка» Ототюк Олесандр, Ототюк Ольга Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва;
2.«Солодкі вишиванки» – Репік Вікторія, Іванківський районний центр дитячої та юнацької творчості;
3.«Глечик» – Надараса Єлизавета, Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Білоцерківської міської ради.
ІІ місце
1.Прихватка «Оленка» – Петленко Аліса, Кагарлицький районний центр дитячої та юнацької творчості;
2.«Торбинка для подарунків» – Василишина Діана, Іванківський районний центр дитячої та юнацької творчості;
3.«Додому я просилася» – Іщенко Ілона, Миронівський районний центр дитячої та юнацької творчості.
ІІІ місце
1.Скарбничка «Бичок» – Калініченко Павло, Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка»;
2. «Газетниця» – Сірашов Василь, Ставищенський районний центр дитячої та юнацької творчості;
3.«Ваза з квітами» – колективна робота, Рокитнянський районний центр дитячої та юнацької творчості.
ІІ вікова категорія:
І місце
1.Набір декоративних тарелів – Омельченко Василь, Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості;
2.«Скринька щастя» Бубало Вікторія, Центр дитячої та юнацької творчості м. Васильків;
3.Рушник «Золота нива» – Гущик Валентина, Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг»;
4.«Мисник» – Царюк Марина, Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія» м. Бровари;
5.«Жар-птиця щастя і надії» – Федоренко Ганна. Центр творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква.
ІІ місце
1.«Серветниця» – Вебер Віталій, Кагарлицький районний центр дитячої та юнацької творчості;
2.«Жоржини України» – Штика Оксана, Бернадська Ярослава, Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Білоцерківської міської ради;
3. «Український колорит» – Новаш Марія, Бориспільська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №3;
4.«Український рушник» – Мотрущенко Ірина, Макарівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія».
ІІІ місце
1.Чоловічий нагрудний оберіг «Котільйон», Цимбал Вікторія, Кагарлицький районний центр дитячої та юнацької творчості;
2.«Бандура-годинник» – Ткач Тетяна, Кагарлицький районний центр дитячої та юнацької творчості;
3.«Танцююча наречена» – Замша Дарина, Ставищенський районний центр дитячої та юнацької творчості;

Напрям «Традиційний український сувенір»

І вікова категорія:
І місце
1.«Український сувенір» – колективна робота Центр творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква;
2.«Миша-господиня» – Іконніков Юрій, Станція юних натуралістів м.Фастів;
3.«Зимові візерунки» Луценко Євгенія, Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг».
ІІ місце
1.«Міжвіконний хрест» – Білоус Олена, Савчук Вікторія, Центр дитячої та юнацької творчості м. Васильків;
2. «Україно, простори твої безмежні» – Циганкова Софія, Станція юних натуралістів м. Білої Церкви.
3.«Український оберіг» – Іваха Олена, Таращанська районна станція юних натуралістів;
4.Оберіг «Домовинок Кузя» – Жоравська ЗОШ І-ІІІ ст. Яготинського  р-ну.
ІІІ місце
1.«Квітковий тин» – Фільова Ольга, Будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді м. Переяслав-Хмельницький;
2.«Чом ти не прийшов» – Бугаєнко Крістіна, Центр дитячої та юнацької творчості «Надія» м.Березань;
3.«Сова» – Шульга Анастасія, Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості;
4.«Сонях» – Шаміч Алла, Києво-святошинський районний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс».

ІІ вікова категорія:
І місце
1.«Лялька-українка» – Балан Катерина, Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості;
2.«Молитва» – Шпильова Анна, Бучанський центр позашкільної роботи;
3.«На сторожі тиші» – Лисенко Катерина Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг»;
4.«Ікона Божої Матері» Микитюк Юлія, Миронівский районний центр дитячої та юнацької творчості;
5.Картина «Провісник зорі» – Ніжегородцева Олександра, Бориспільський районний будинок дитячої та юнацької творчості.

ІІ місце
1.Сувенір «Оберіг» – Кравченко Владислава, Кагарлицький районний центр дитячої та юнацької творчості;
2.«Сімейний оберіг» – Островська Галина, Ставищенський районний центр дитячої та юнацької творчості;
3.Гердани «З вівтаря душі» – Шапран Тетяна, Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості;
4.«Українська хатинка» – Яцевський Ярослав, Таращанська районна станція юних натуралістів.
ІІІ місце
1.«Рідний край» – Бехайчук Софія, Будинок дитячої та юнацької творчості м. Бровари;
2.«На ярмарок» – Хоменко Артем, Миронівський районний центр дитячої та юнацької творчості;
3.«Купальський вінок» – Шишкіна Вероніка, Білоцерківський колегіум білоцерківської міської ради.

Напрям «Сучасні дизайнерські вироби»

І вікова категорія:
І місце
1.«Різдвяний янгол»  – Завєдєєва Анастасія, Тарамівський НВК Броварський р-н;
2.Сувенір «Веселка» – гурток «Квілінг» Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості;
3.«Смерекова хата – батьківський поріг» Самойлова Тетяна, Бориспільський районний будинок дитячої та юнацької творчості;
4.«Весела хатинка» – Приходько Катерина, Києво-Святошинський  районний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;
5.«Українські дзвоники» – Лиса Аліна, Будинок дитячої та юнацької творчості м. Бориспіль.
ІІ місце
1.Панно «На пасіці» – Волинець Тетяна, Кириленко Анастасія, Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості;
2.«Приємного чаювання» – Кулаківська Надія, Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка»;
3.Панно «Українське село»  – творча група: Мірзоян Людмила, Дяченко Анастасія, Бикоріз Яна, Ніжиловицьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.» Макарівського р-ну;
4.«Сонячні квіти» – Ткачук Ольга, Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва.

ІІІ місце
1.Набір «Барви Полісся» – Маковська Євгенія, Слепченко Катерина, Іванківський районний центр дитячої та юнацької творчості;
2.«Дерев’яні прикраси» – Кирієнко Катерина, Вишгородський районний центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», Лютізька ЗОШ І-ІІІ ст.;
3.«Дерево життя» – Ченцова Олена, Станція юних техніків м. Білої Церкви.
ІІ вікова категорія:
І місце
1.Триптих «Жарптиця щастя і надії» – Федоренко Галина, Центр творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква;
2.«Курочка Ряба» Малежик Тетяна, Бориспільський районний центр дитячої та юнацької творчості;
3.Таріль «Радість»  – Чабан Валерія, Бориспільський районний центр дитячої та юнацької творчості;
4.«Різдв’яна зірка» – Гороховська Анастасія, Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка»
ІІ місце
1.«Декоративна сумка» – Швець Марина, Тетіївський районний центр позашкільної освіти;
2.«Оберіг» – Осадча Вікторія, Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка»;
3.«Ой гарна ж я, гарна…» – Каднікова Ірина, Будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді м. Переяслав-Хмельницький;
ІІІ місце
1.«Таке живе розмаїття пелюсткове» – Дауді Аліна, Вишгородський районний центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»;
2. «Квіти – це ми» – Сичевська Наталія, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 м. Ірпінь
3.«Бабусині соняхи» – Німченко Вікторія, Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва Києво-Святошинського району.

Копії стародавніх іграшок, збережених у родинах

І вікова категорія
І місце
1.«Народна іграшка» Комаровська Вікторія, Дмитрівська ЗОШ Києво-Святошинський р-н;
2.«Бичечок» Писанко Єлизавета, Пономаренко Ангеліна, Рокитнянський районний центр дитячої та юнацької творчості;
3.«Чаювання» Бомко Анна, Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка»;
4.«Пан Котський» –  Кальчик Андрій, Зазимський НВК Броварський р-н.
ІІ місце
1.Деркач «Тріскачка» – Фісун Микола, Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Білоцерківської міської ради;
2.Дерев’яна тарілка, Чепіль Валерія, Яготинська СЗОШ І-ІІІ ступенів №3;
3.«Нафаня-домовичок» – Коваль Олександра, Ржищівський будинок дитячої та юнацької творчості.

ІІІ місце
1.Лялечка «Параска» – Алєшков Олександр, Обухівський міський центр творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик».
ІІ вікова категорія
І місце
1.«Коник-горбоконик» Швидун Олеся, Васильківский районний центр дитячої та юнацької творчості;
2.  «Лялька-Українка» – Балан Катерина, Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості;
3.«Український колаж» – Кукса Тетяна, Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія» м. Бровари.
ІІ місце
1.Солом’яна лялька-травниця «Господарочка» – Козоріз Анюта, Будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді м. Переяслава–Хмельницького;
2.«Дама з букетом» – Болотюк Діана, Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Фастівського р-ну.
ІІІ місце
1. «Українська іграшка» – Бущук Вікторія, Сікач Юлія, Давиденко Тетяна, Обухівський міський центр творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик».

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d1%81%d1%83%d0%b2%d0%b5%d0%bd%d1%96%d1%80-2012/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image