«

»

Бер 18 2019

Print this Запис

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця!

Депутати Верховної Ради України ухвалили рішення про заснування в країні нового свята – Дня українського добровольця. Постанову № 4261 підтримали 321 народний депутат.

«З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості Верховна рада України постановляє установити в Україні День українського добровольця, який відзначати щорічно 14 березня!»

14 березня 2019 року в Центрі військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки БНВО «Звитяга» відбулась зустріч учнів 6-11 класів та юнаків Центру військово-патріотичного виховання БНВК № 13  та БЗШ № 7  з добровольцями, учасниками бойових дій, які першими у 2014 році стали на захист цілісності нашої держави.

Учні почули історії різних добровольців і за віком, і за фаховою підготовкою, але головне – всі вони люблять свою країну і добровільно стали на захист Батьківщини. Були представлені фрагменти фільмів про добровольчі батальйони, вперше прозвучала пісня «Добровольці».

Про свою історію розказав учням старший лейтенант, кіборг з позивним «Душман» Кузьмін Сергій Валерійович. Він згадав своїх побратимів, що тримали  оборону Донецького летовища, про  бойовий дух  захисників.

Хвилиною мовчання під пісню «Плине кача» вшанували учні і гості всіх полеглих захисників України.

Учениця 8-го класу Макаренко Юлія подарувала усім присутнім пісню «Лелека».

…І ця колись закінчиться війна!

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/14-bereznya-v-ukraini-vidznachayut-den-ukrainskogo-dobrovolcya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image