«

»

Сер 25 2020

Print this Запис

29-й річниці незалежності України присвячуються перемоги авіамоделістів Київщини!

Напередодні Дня незалежності України 21-23 серпня 2020 року на кордодромі спорткомплексу «Чайка» м. Києва зібралися юніори та спортсмени-копіїсти для участі в авіамодельних змаганнях Чемпіонату України з кордових моделей та Кубку ім. Ігоря Сікорського. Серед активних учасників заходу були і вихованці гуртків Києво-Святошинського ЦНТТУМ «Шанс», Яготинського РБДЮТ, ЦТТ «Евріка» м. Борисполя та Центру творчості дітей та юнацтва Київщини.

У нелегкій боротьбі серед юніорів класу F-2C переможцем став екіпаж Центру технічної творчості «Евріка» м. Борисполя у складі Венгерука Олександра та Братченка Максима. Спробували вони себе і серед спортсменів та здобули третє почесне місце.

Свою скарбничку спортивних нагород поповнив і їх наставник Роман Родіонов з моделлю «Полікарпов-2», виборовши перше місце серед спортсменів у  Кубку ім. Ігоря Сікорського та Чемпіонаті України.

На п’єдестал піднялися і вихованці Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості Поліщук Дмитро, який здобув перше місце у класі F-2Д, та Цимбалюк Максим, вихованець Києво-Святошинського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», що виборов третє місце у класі F-2А.

Пишаємося нашими вихованцями та бажаємо вдалих польотів та перемог у керуванні кордовими моделями.