«

»

Січ 23 2020

Print this Запис

ІІІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Щаслива лапа» проводить ІІІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин».

Його мета — популяризація гуманного ставлення до тварин у суспільстві, насамперед серед учнівської молоді. Завдання конкурсу — необхідно скласти продовження оповідання «Погризені капці».

До участі у конкурсі запрошуються учні 4-6 класів закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти відповідного віку.

Детальніше (включно з текстом оповідання) за посиланням:

https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2019/01/08-07-228.pdf

На обласний етап конкурсу просимо подати до 6 березня 2020 р. роботи, що відповідають положенню конкурсу на електронну адресу еколого-натуралістичного відділу КЗ КОР ЦТДЮК ctduk_ekolog@ukr.net з відповідною поміткою в темі листа.

УВАГА! Заявки на участь у конкурсі необхідно обов’язково заповнити в GOOGLE формі за посиланням, що буде активним з 3 лютого 2020 р.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/37530-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image