«

»

Кві 07 2017

Print this Запис

85-річчю утворення Київської області присвячуємо!

 06 квітня 2017 року у приміщенні Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Бучанської міської ради відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Київщина – мій заповітний край». Захід проведено з нагоди відзначення 85-ї річниці утворення Київської області та з метою розвитку творчих інтересів учнівської молоді з різних напрямів краєзнавства, науково-дослідницької і природоохоронної роботи, виховання патріотичних почуттів та любові до рідного краю.  

Аудиторія обласної конференції налічувала близько 100 юних краєзнавців, учнів загальноосвітніх шкіл та вихованці позашкільних навчальних закладів області, педагогів, представників громадських організацій.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся Омельченко Дмитро Григорович, заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді,  член правління Національної  спілки краєзнавців. У своєму виступі Дмитро Григорович підкреслив роль краєзнавства у патріотичному вихованні підростаючого покоління, розповів про запроваджені Міністерством освіти і науки заходи краєзнавчого спрямування, а також зазначив, що делегації Київської області завжди активно беруть участь у всеукраїнських конференціях і зльотах. Начальник відділу освіти Бучанської міської ради Олег Іванович Цимбал звернувся  до учасників конференції з вітальним словом, зазначивши що краєзнавство відіграє важливу роль у формуванні особистості, патріота своєї держави.

Особливим гостем конференції стала Наталія Сумська, українська акторка та телеведуча, провідна акторка Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, Народна актриса України. Юні дослідники Вишгородщини, земляки Наталії В’ячеславівни, підготували доповідь про акторську династію Сумських та зачитали її на пленарному засіданні. Зі словами вдячності артистка звернулася до юних краєзнавців, заохочуючи їх брати участь у дослідженнях, розкриваючи нові сторінки історії Київщини та України, та на завершення зачитала вірш Тараса Шевченка. Учасники конференції мали змогу поспілкуватися зі знаменитістю та зробити фото на пам’ять.

Цікаві доповіді підготували вихованці гуртків  позашкільних навчальних закладів Богуславського (Богдан Шейхолесламі – «Містичні місця Богуславщини»), Яготинського (Євген Друченко «Перший Українский козацький полк імені гетьмана Богдана Хмельницького»), Обухівського (Ярослав Ткаченко  – «Отаман наш Зелений-Терпило – України і гордість, і сила») районів, та Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини (Альона Конопелько – «Біла   Церква – переможець Всеукраїнської акції «7 Чудес України: історичні міста та містечка»).

На завершення пленарного засідання 54 юних краєзнавців розпочали роботи у секціях: «Підземні багатства Київщини»,  «Історія Київщини у ХХ – ХХІ століттях», «Географія та екологія рідного краю», «Мандруємо Київщиною», «Традиції і сучасність малої Батьківщини».

Дякуємо педагогам навчальних закладів міста Бучі – спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 та Центру позашкільної роботи, завдяки яким було якісно і злагоджено проведено конференцію. Зазначимо, що наша конференція проводилася вже вшосте, що стало гарною традицією. Впевнені що її ми маємо продовжувати.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/85-richchyu-utvorennya-kyivskoi-oblasti-prysvyachuemo/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image