«

»

Лют 21 2014

Print this Запис

Афганістан пройшов крізь наші душі…

DSCN8126

Слово «Афганістан» у нашій свідомості прописалося не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, а, разом з тим, героїзму, стійкості наших воїнів, їх вірності присязі.

18 лютого 2014 року в актовій залі спеціалізованої загальноосвітньої школи №13 пройшов урок мужності, присвячений 25-й річниці виведення наших військ з Афганістану. Учні 6-11 класів школи й вихованці Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» зустрілися з солістами творчої групи «Пам'ять» Білоцерківської районної організації ветеранів України та воїнів-афганців і учасниками клубу військово-патріотичної пісні «Калібр 7,62» (учні Білоцерківського професійно-технічного училища ім.. П.Р. Поповича). На уроці мужності виступив і Станіслав Феліксович Жуковський, керівник муніципального дитячого духового оркестру, який у свій час теж пройшов через горнило афганської війни.

Зі сцени лунали авторські пісні та вірші воїнів-афганців. Гості відповіли на запитання дітей про бойові дії та операції, подвиги, стосунки з місцевим населенням, закони афганського побратимства тощо.  

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих під час війни в Афганістані.

 

Некрасова І.М., керівник краєзнавчого об’єднання
ЦТДЮ «Соняшник»

DSCN8116 DSCN8126 DSCN8152

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/afganistan-projjshov-kriz-nashi-dushi/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image