«

»

Кві 27 2017

Print this Запис

Акція «Запали свічу в пам’ять Чорнобильської трагедії» у Бородянці

26 квітня 2017 року опівдні громадськість Бородянського району зібралася на площі Тараса Шевченка, аби на завершення мітингу-реквієму приєднатися до Всеєвропейської акції «Запали свічу в пам’ять Чорнобильської трагедії», яка з 2012 року за сприяння Британського МБФ «Лінія життя дітей Чорнобиля» була започаткована Центром СПР «Довір`я».

До акції долучилися педагогічні працівники, вихованці гуртків Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості та учні навчальних закладів району.

Символом великої людської солідарності стала кількаметрова свічка, викладена руками ліквідаторів, учасників АТО, всіх учасників заходу із різнобарвних запалених лампадок прямо на асфальті. У ці зворушливі миті Вогонь Пам’яті з Бородянщини злився із загальноєвропейським Вогнем в Німеччині, Франції, Великобританії, Ірландії, Італії, Нідерландах, Польщі, Іспанії  – який об’єднує міжнародну спільноту в діях заради вшанування героїв-ліквідаторів та спільної безпеки громадян кожної країни і людства уцілому.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/akciya-zapaly-svichu-v-pamyat-chornobylskoi-tragedii-u-borodyanci/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image