«

»

Вер 03 2020

Print this Запис

Акмеологічна стратегія професійної діяльності сучасного педагога

03 вересня 2020 року у КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулося засідання педагогічної  ради у форматі відкритого діалогу  з питання «Акмеологічна стратегія професійної діяльності сучасного педагога».

Педагогічну раду було розпочато відеороликом про творчий підхід в організації освітнього процесу у гуртках та творчих об’єднаннях  закладу.

Модератор педагогічної студії, Тамара Нестерук, в.о. директора КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», подякувала колективу за активну організацію дистанційної роботи в умовах обмеженого освітнього процесу й звернула увагу педагогів на понятті акмеології та її критеріях, а також акцентувала на важливості підвищення професійної майстерності кожного педагога.

Інна Пахомова, завідувач еколого-натуралістичного відділу КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» висвітлила питання інтегрованого підходу до структурування і впорядкування професійного досвіду педагогів (з елементами діджиталізації).

Людмила Шевченко, заступник директора з навчально-методичної роботи поділилася з колегами ефективними освітніми рішеннями та педагогічним інструментарієм, важливим в умовах карантину. Презентовано форми онлайн комунікації та платформи й сервіси для змішаного або дистанційного навчання вихованців, а також самоосвіти педагогів.

Ірина Личак, завідувач відділу спортивного туризму та краєзнавства, поділилася досвідом використання платформи Zoom в освітньому процесі. Педагог розповіла правила користування платформою та дала поради щодо її ефективного використання.

Валентина Янішпольська, методист відділу науково-технічної творчості поділилася досвідом створення відеозанять.

На завершення педагогічної ради Тамара Нестерук, звернулася до колег вміти опрацьовувати інформацію, змінюватися, бути сучасним та постійно розвивати професійну майстерність.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/akmeologichna-strategiya-profesijjnoi-diyalnosti-suchasnogo-pedagoga/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image