«

»

Січ 21 2019

Print this Запис

Ансамбль «Співограй» – переможець Всекраїнського фестивалю-конкурсу «Різдвяні канікули»

З 11 по 13 січня 2019 року в мальовничому місті Львові відбувся Всекраїнський фестиваль-конкурс мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули», організатором якого був Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України. Учасників фестивалю, а це 126 творчих колективів і окремих виконавців з усіх куточків України, гостинно приймав Центр творчості дітей та юнацтва Галичини.

Протягом двох конкурсних днів учасники заходу демонстували свої таланти та вміння у різних творчих номінаціях: вокал, хореографія, театральне та інструментальне мистецтво. Народний художній колектив «Вокальний ансамбль «Співограй» Центру позашкільної освіти «Соняшник» Білоцерківської міської ради та його солісти також взяли участь у фестивалі-конкурсі. Юні вокалісти «Співогаю» були представлені в номінації «Народний спів» і запропонували усім охочим поринути у дивосвіт українського фольклору й новорічно-різдвяних традицій.

Компетентне журі, колеги-конкурсанти та вдячні глядачі високо оцінили виконавську майстерність юних співаків з Білої Церкви:

  • вокальний ансамбль «Співограй» став лауреатом І премії у номінації «Ансамблі»;
  • Вероніка Морська, солістка молодшої групи ансамблю, стала лауреатом І премії у номінації «Сольний спів. Молодша вікова категорія»;
  • Юлія Якименко, солістка середньої групи ансамблю, стала лауреатом І премії у номінації «Сольний спів. Середня вікова категорія»;
  • дует у складі Юлії Трохимець та Катерини Поліщук, солістів старшої групи «Співограю», отримав ІІ премію у номінації «Дуети, тріо».

Шість кращих колективів-переможців, серед яких і «Співограй», було запрошено до участі у гала-концерті фестивалю-конкурсу «Різдвяні канікули».

Приємних вражень вихованцям «Співограю» додали також неповторна атмосфера новорічно-різдвяного Львова та змістовні екскурсії Старим містом. Юні співаки повернулися додому сповнені позитивних емоцій, незабутніх спогадів і мистецьких задумів. Керівник, вихованці ансамблю та їхні батьки щиро дякують організаторам і господарям фестивалю-конкурсу за подаровані приємні миттєвості зимового відпочинку! 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/ansambl-spivograjj-peremozhec-vsekrainskogo-festyvalyu-konkursu-rizdvyani-kanikuly/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image