«

»

Лют 18 2019

Print this Запис

Ансамбль «Співограй» – переможець Всекраїнського конкурсу «Родина» імені Назарія Яремчука

10 лютого 2019 року в місті Києві було проведено Всеукраїнський дитячо-юнацький вокально-хореографічний фестиваль-конкурс «Родина» імені  Назарія Яремчука, організаторами якого стали народні артисти України Дмитро та Назарій Яремчуки. Дитячі творчі колективи та окремі виконавці з усіх куточків України демонстували свої таланти у різних творчих номінаціях: хореографія, вокал, інструментальне мистецтво. Народний художній колектив «Вокальний ансамбль «Співограй» Центру позашкільної освіти «Соняшник» Білоцерківської міської ради та його солісти також взяли участь у фестивалі-конкурсі.

Компетентне журі у складі народних артистів України Дмитра та Назарія Яремчуків, переможця першого сезону телевізійного проекту «Голос країни» Івана Ганзери, викладача народного співу Київського національного університету культури і мистецтв Валентини Сінельнікової високо оцінили виконавську майстерність та артистизм юних співаків з Білої Церкви.

Старша та середня групи вокального ансамблю «Співограй» стали володарем гран-прі фестивалю-конкурсу у номінації «Ансамблі», молодша група колективу виборола І місце. Вероніка Морська, солістка молодшої групи мистецького колективу, отримала гран-прі  у номінації «Сольний спів».

Юлія Якименко, Вікторія Яритик, Юлія Макаренко та Софія Виговська,  солістки середньої групи ансамблю, стали лауреатами І премії фестивалю-конкурсу у номінації «Сольний спів. Народний вокал».

Варвара Остапчук, Анна Романенко, Дарина Заболотна, Аліса Снігур, Катерина Поліщук отримали звання лауреатів І премії в номінації «Естрадний вокал».

Крім цього, ще 6 солістів ансамблю посіли 2 і 3 місця в різних вікових категоріях.

Вагомі творчі результати виступу «Співограю», схвальні відгуки журі та їх пропозиції щодо співпраці з колективом додали творчої наснаги і натхнення на подальші мистецькі досягнення ансамблю.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/ansambl-spivograjj-peremozhec-vsekrainskogo-konkursu-rodyna-imeni-nazariya-yaremchuka/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image