«

»

Сер 25 2016

Print this Запис

Барвиста вишиванкова хода у Білій Церкві

24 серпня діти-лідери, учнівська молодь м. Біла Церква та наближених районів і міст вихованці Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» взяли участь у патріотичній акції  «Україна вишивана», яка проводиться щороку в День незалежності України управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради спільно з Білоцерківською міською організацією «Молода просвіта».

Учнівська молодь в яскравих колоритних вишитих сорочках створила справжню вишиванкову доріжку центральною частиною міста. Хода майоріла як автентичними, так і стилізованими вишиванками, вінками та стрічками національних кольорів. Усміхнені обличчя юних українців сповнені гордістю та любов’ю до своєї незалежної країни.

Також для гостей свята було організовано цікаві конкурси, тематичні вікторини, ярмарок майстрів. Родзинкою заходу став святковий концерт за участі позашкільних навчальних закладів м. Біла Церква. Яскравими костюмами та зворушливою українською піснею вітали білоцерківців та гостей міста з 25-річчям незалежності України улюбленці публіки –  вихованці народного вокального ансамблю «Співограй» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник».

IMG_1449 IMG_1452 IMG_1458 IMG_1464 IMG_1467 IMG_1472 IMG_1477

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/barvysta-vyshyvankova-hoda-u-bilijj-cerkvi/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image