«

»

Тра 11 2019

Print this Запис

Безпека на дорозі – показник культури нації

6-12 травня Україна долучилась до проведення 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху ООН. Цьогорічне гасло заходу – «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху». У ці дні проходить низка заходів, спрямованих на подолання складної ситуації з безпекою на дорогах країни.

До виховання  в учнівської молоді культури поведінки на дорогах,  проведення агітаційної роботи щодо необхідності дотримання правил дорожнього руху долучились і в Яготинському РБДЮТ. Серед заходів, що проходили у закладі: хвилинки безпеки «Дитина – пасажир», «Захистись –засвітись», виставка малюнків «Пам’ятай і виконуй!», заняття з елементами тренінгу «Я – пішохід», «Найбільш важливі дорожні знаки, що стосуються учасників дорожнього руху», перегляд відеороликів з теми «Безпека пішоходів – у руках самих пішоходів» та ін.

         Всі заходи були спрямовані на розкриття важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров’я дітей. Адже людина, яка дотримується всіх норм поведінки в суспільстві, вважається культурною, а рівень культури особистості вирізняє її в соціумі.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/bezpeka-na-dorozi-pokaznyk-kultury-nacii/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image