«

»

Жов 30 2019

Print this Запис

Безпека на дорозі понад усе!

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до навчального закладу  і додому у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості  з  21 по 27 жовтня  тривав Тиждень безпеки дорожнього руху.  Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека вихованців на дорозі.

В рамках тижня у гуртках та творчих об’єднаннях Васильківськолго міського центру дитячої та юнацької творчості  відбувся ряд тематичечих заходів на тему “Безпека на дорозі  понад усе!”. Вихованці закладу пригадали значення дорожніх знаків, правила безпечної поведінки на дорозі та закріпили свої знання, виконуючи практичні завдання.

Тиждень поглибив знання дітей у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань правил дорожнього руху.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/bezpeka-na-dorozi-ponad-use-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image