«

»

Лис 16 2018

Print this Запис

«Безпека на дорозі – понад усе!»

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму 15 та 16 листопада 2018 року Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з працівниками Білоцерківського відділу поліції ГУНП в Київській області в рамках Всеукраїнського Тижня безпеки руху провів практичні заняття «Безпека на дорозі – понад усе!» з вихованцями гуртків Центру творчості дітей та юнацтва Київщини, учнями Білоцерківських шкіл № 9 та № 16, вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» м. Білої Церкви.

Правоохоронці розповіли дітям про те, що дорога сповнена несподіванок і небезпек. Тому потрібно бути завжди уважними та обережними, добре вивчити Правила дорожнього руху й повсякчас дотримуватися їх. Також ознайомили із статистикою останніх дорожньо-транспортних пригод за участю дітей.

На умовних перехрестях для дітей розігрувалися різноманітні дорожні ситуації. Малята спільно з працівниками відділу поліції вчились правильно переходити вулицю. Правоохоронці показували, як потрібно переходити дорогу, коли перехрестя регульоване та нерегульоване. Найбільше задоволення принесла участь у регулюванні дорожнього руху, кожному хотілося побувати у ролі регулювальника.

Наостанок, малеча покаталась на педальній машинці, всі мали змогу посидіти за кермом і відчути себе справжніми водіями.

Працівники відділу науково-технічної творчості Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» організували показ відеороликів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки» та мультиплікаційних фільмів «Азбука безпеки на дорозі тітоньки Сови», «Пішохідний перехід», «Де безпечно грати».

Тепер є надія, що діти будуть виконувати на практиці ті правила, про які йшлося на занятті.

Бажаємо всім бути уважними на дорогах. Вивчайте правила дорожнього руху та не потрапляйте у ДТП!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/bezpeka-na-dorozi-ponad-use/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image