«

»

Тра 23 2014

Print this Запис

Безпека в житті – життя в безпеці

2014-05-20-010

Під такою назвою 19 травня 2014 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості  на базі Центру безпеки життєдіяльності КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Захід  проводився з метою формування в дітей та учнівської молоді безпеки життєдіяльності, популяризації здорового і безпечного способу життя, виявлення й підтримки талановитих та обдарованих дітей.

Особливістю конкурсу є різноплановість його номінацій, у рамках яких  діти віком від 6 до 17 років подавали на розгляд журі власні оповідання, казки, поетичні твори, кросворди, малюнки, плакати соціальної реклами, фотографії, вироби декоративно-ужиткового мистецтва, відеоролики соціальної реклами та презентації, ілюстрації до літературних творів. Усі роботи були об’єднані однією темою –  «Безпека в житті – життя у безпеці» . Загалом журі обласного етапу конкурсу розглянуло 140 дитячих творчих робіт.

За результатами конкурсу визначені  переможці в таких номінаціях:

номінації літературного напряму

Номінація «Розповідь (оповідання)»

І категорія

І місце – Книш Крістіна, учениця Сквирської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2, робота «Казка про вогняного півника»;

ІІ місце – Бурмістрова Вероніка, вихованка Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Пожежу легше попередити, ніж загасити»;   

ІІІ місце –  Ткаченко Аліна, учениця Сквирської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2, робота «Героїня-рятувальниця»;

ІІ категорія

І місце – Котяй Данило, учень Сквирської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2, робота «Рятувальник – це покликання»;

 ІІ місце – Птуха Поліна, вихованка Броварського навчально-виховного комплексу, робота «Пригода на річці»; 

ІІІ місце – Вигівська Анастасія, учениця Сквирської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2, робота «Порятунок Пустунчика»;

ІІІ категорія

І місце – Дубовський Сергій, вихованець Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Краще запобігти небезпеці, ніж з нею боротися…»;

 ІІ місце – Двораківська Анастасія, вихованка Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Електрика – друг, чи ворог людини»;

Номінація «Казка»

І категорія

ІІ місце – Любенко Анна, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості  м. Ірпінь, робота «Казочка про Лисеня»;

ІІ категорія

І місце – Вишневський Іван, вихованець Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Як Тимко послуху навчився»;

Номінація «Вірш (поетичний твір)»

І категорія

І місце – Бурмістрова Вероніка, вихованка Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «З вогнем не можна жартувати»;

ІІ місце  – Підлісняк Анна,  вихованка Вишнівського центру дитячої та юнацької творчості Києво-Святошинського району, робота «Біля лісу, на лужку…»;

ІІ категорія

І місце – Дубовська Катерина, вихованка Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Це електрика така»;

ІІ місце – Литвиненко Максим, вихованець Вишнівського центру дитячої та юнацької творчості Києво-Святошинського району, робота «Я точно знаю, всім малятам здоров’я треба, щоб зростати»;

ІІІ місце – Ткаченко Віра, вихованка Вишнівського центру дитячої та юнацької творчості Києво-Святошинського району, робота «Дорога до школи»;

Номінація «Кросворд»

І категорія

І місце – Козидуб Олександра, вихованка  Комунального закладу Таращанської районної ради «Центр творчості дітей та юнацтва  «Веселка», робота «Вивчить правила пожежні, будьте завжди обережні»;

ІІІ категорія

І місце – Атаманчук Олена, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква, робота «Будьте обережні на воді!»;

номінації мистецького напряму

Номінація «Малюнок»

І категорія

ІІ місце – Бурмістрова Вероніка, вихованка Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Ми за чисту енергію»; 

ІІІ місце – Жукова Марія, вихованка Комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівський центр позашкільної роботи», робота «Вчимося разом»;

ІІ категорія

І місце – Величко Олена, вихованка Центру безпеки життєдіяльності КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», робота «Пожежні на варті безпеки»;

ІІ місце  – Собистянська Тетяна, вихована Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Техногенна та радіаційна безпека»;

ІІ місце – Прошак Ілля, учень Крушинської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Васильківського району, робота «Не жартуй з вогнем у лісі»;

ІІІ місце – Стародуб Валерія, вихованка Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг»,  робота «Ми обираємо здоров’я»;

ІІІ місце – Злиденний Ярослав, учень Журавлиської ЗОШ І – ІІІ ступенів Ставищенського району, робота «Переходу вулиці ознаки – це всі відомі нам дорожні знаки»;

Номінація «Плакат соціальної реклами»

І категорія

І місце – Чіх Олександр,  вихованець Центру творчості дітей та юнацтва  м. Ірпінь, робота «І герої казки знають знаки без підказки»;

ІІ місце – Пінчук Юлія, учениця Матусівського навчально-виховного об’єднання Бориспільського району, робота «Безпека дорожнього руху»;

ІІІ місце – Жидик Євгеній, вихованець Центру позашкільної освіти  Броварського навчально-виховного об’єднання, робота «Гасимо пожежу»;

ІІ категорія

І місце – Жук Наталія, вихована Васильківського районного центру творчості дітей та юнацтва, робота «Головне – безпека праці»;

ІІ місце – Ковальов Валентин, учень Яготинської ЗОШ І- ІІ ступенів   № 1, робота «Дітям треба пам’ятати: місто повне небезпеки»;  

ІІІ місце – Чумак Оксана, вихованка  Бориспільського районного будинку дитячої та юнацької творчості на базі Старинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бориспільського району, робота «Безпека – це життя»;

ІІІ категорія

І місце – Войтовська Альона, вихованка Комунального закладу Таращанської районної ради «Центр творчості дітей та юнацтва «Веселка», робота «Знай: дорога – небезпека! А тому про себе дбай, добре правила вивчай!»;

ІІ місце – Єрмолович Марія, вихованка Комунального закладу Таращанської районної ради «Центр творчості дітей та юнацтва «Веселка», робота «Світлофор потрібен всім: і дорослим, і малим!»;

ІІІ місце – Машир Ксенія, учениця Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня»,  робота «Переходь колію у спеціально відведених для цього місцях»;

Номінація «Фотографія»

І категорія

І місце – Чернявський Владислав, вихованець Комунального закладу Таращанської районної ради «Центр творчості дітей та юнацтва «Веселка»», робота «Пожежу гасити в будь-який час готовий юний пожежник»;

І місце – Чернявський Владислав, вихованець Комунального закладу Таращанської районної ради «Центр творчості дітей та юнацтва «Веселка»,  робота «Мій друг – рятувальник»;

ІІ місце – Боровицький Кирило, вихованець Центру безпеки життєдіяльності КЗ КОР «Центр дітей та юнацтва Київщини», робота «Дорожня грамота для малюків»;

ІІІ місце – Тупчій Ігор, вихованець Комунального закладу Таращанської районної ради «Центру творчості дітей та юнацтва «Веселка», робота «Ти ще малий!».

ІІ категорія

І місце – Босенко Владислав, вихованець Комунального закладу Таращанської районної ради «Центр творчості дітей та юнацтва «Веселка», робота «І як ти сюди потрапив?»;

ІІ місце – Дудай Анна, вихованка Комунального закладу Таращанської районної ради «Центр творчості дітей та юнацтва «Веселка», робота «За здорову планету»;

ІІ місце – Сапсай Дмитро, вихованець Центру безпеку життєдіяльності КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», робота «Твоє життя – у твоїх руках!»;

ІІІ місце – Самойленко Данило, вихованець Палацу дитячої та юнацької творчості м. Славутич, робота «А «права» дасте?»;

Номінація «Рукоділля»

І категорія

І місце – Бачинська Марія, вихованка  Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Три кити, які рятують світ»;

ІІ місце –  Кирилюк Єлізавета, вихованка Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Ми будували, будуємо і будем будувати безпечно»;

ІІ місце – Рамуль Анастасія, вихованка Палацу дитячої та юнацької творчості м. Славутич, робота «Ми зразкові пішоходи, а ви зразкові водії?»;

ІІІ місце – Пислар Аліна, вихованка Вишгородського районного центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», робота «Будь обережним на дорозі»;

ІІІ місце –  Проценко Микола, учень Матюшівської ЗОШ І-ІІ ступенів  Білоцерківського району, робота «Я – зразковий пішохід»;

ІІІ місце – Матвєєва Софія, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква, робота «Наша природа – наш спільний дім»;

ІІ категорія

І місце – Шкаврон Максим, вихованець Вишгородського районного центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»,  робота «Рятувальники»;

І місце – Шкаврон Максим, вихованець Вишгородського районного центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»,  робота «Безпека на дорогах і в транспорті»;

ІІ місце –  Чухальова Олександра, учениця Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, робота «Вивчи правила і знай та завжди їх пам’ятай!»;

ІІІ місце – Погоріла Ольга, вихованка Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Вранці, вдень, в вечірню пору всі люди вдячні світлофору»;

ІІІ місце – Давиденко Анастасія, вихованка Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «У храмі матінки природи»;

ІІІ категорія

І місце – Юрченко Вікторія, вихованка Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Києво-Святошинського району, робота «Стоп алкоголь!»;

Номінація «Відеоролик соціальної реклами»

ІІ категорія

І місце – Литовченко Артем, вихованець Комунального закладу Таращанської районної ради «Центр творчості дітей та юнацтва «Веселка» , робота «Будь обережним на дорозі»;

Номінація «Комп’ютерна презентація»

І категорія

ІІ місце – Олізарівська Вікторія, вихованка Ірпінського еколого-технічного центру творчості школярів та молоді, робота «Життя – найцінніший скарб!»;

ІІ категорія

І місце – Некрасов Данило, вихованець Центру творчості та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква, робота «Вогонь наш друг, вогонь наш ворог»;

 І місце – Некрасов Данило, вихованець Центру творчості та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква, робота «Обережно!Транс-жири»;

ІІІ місце – Попов Олександр, учень Бородянської спеціалізованої школи – загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів, робота «Користування газом та газовими приладами»;

ІІІ категорія

І місце – Марковська Олександра, учениця Бородянської спеціалізованої школи – загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів, робота «Безпека в житті, життя в безпеці»;

ІІ місце – Шапко Валерія, учениця Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика Бориспільського району,  робота «Проблема вирубки лісів в Україні та її вирішення».

Роботи переможців обласного етапу будуть подані для участі у всеукраїнському етапі конкурсу. Сподіваємось, що у процесі творчої роботи над власними виробами діти в черговий раз задумалися над темою безпеки в нашому житті і зробили правильні висновки.  

2014-05-20-009 2014-05-20-011 2014-05-20-025

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/bezpeka-v-zhytti-zhyttya-v-bezpeci/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image