«

»

Гру 04 2014

Print this Запис

Благодійна акція «Діти – дітям»

27 11 2014Українські діти дуже зраділи приходу зими, адже це ковзани, санчата, ігри у сніжки.  Та дітям із дитячих будинків у Слов’янську зима принесла в першу чергу холод: вони потребують теплого одягу, взуття, засобів особистої гігієни тощо. Про їхню проблему представники  Бучанської Асоціації лідерів (міський орган учнівського самоврядування) дізналися від бійців, які приїхали із зони АТО. З 24 по 28 листопада лідери оголосили І етап акції «Діти – дітям!».

Мета акції зібрати якомога більшу кількість теплого взуття і зимового одягу.. Вже на наступний день після оголошення діти почали приносити речі. Насамперед приносили теплий одяг: кофти, теплі штани, навіть куртки. Вони не жалкували нічого для інших, адже розуміють, що в теперішній час ми всі повинні допомагати одне одному. Всі школи були переповнені пакетами з речами і, що важливо, співчуттям і розумінням важливості цієї акції!!! Хочеться подякувати учням і працівникам всіх шкіл міста Буча за неймовірно велику кількість зібраних речей( взуття, теплий одяг, іграшки, канцелярські товари тощо) для дітей, які змушені відчувати страх і бачити все, що там відбувається на власні очі. Учні шести загальноосвітніх закладів міста Бучі за тиждень встигли зібрати близько 950 кг речей, які в п’ятницю працівники Бучанського відділення «Нової пошти» безкоштовно відправили до Слов’янську. Уже на наступний день в телефонному режимі прийшла звістка, що одяг передали дітям двох дитячих будинків.

27 11 12014 5

З 1 грудня оголошується другий етап акції «Діти – дітям». Лідери учнівського самоврядування долучають до акції працівників та батьків дошкільних навчальних закладів та громаду міста.

Кожна справа людям, інакше – навіщо? Ми завжди раді допомогти і підтримати дітей, які потребуть нашої допомоги! Ми-за мир! Ми – за вільне і щасливе майбутнє дітей нашої неньки – України!

Нехай чисті думки та мир будуть з вами в серці! Слава Україні!

1

Анастасія Федорук,
голова комісії толерантності та
духовного розвитку
Бучанської Асоціації лідерів

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/blagodijjna-akciya-dity-dityam/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image