«

»

Вер 13 2014

Print this Запис

Благодійні акції у Будинку дитячої та юнацької творчості м. Борисполя

_840wXf-5Jo

Будинок дитячої та юнацької творчості м. Борисполя активно долучився до благодійних акцій та збору коштів бійцям АТО.

З 18 по 25 липня 2014 року лідерами учнівського самоврядування Будинку дитячої та юнацької творчості м. Борисполя проводився збір речей та продуктів харчування для бійців, які перебувають в зоні АТО. Медичні препарати, консервація, овочі, цукерки, креми для гоління та багато іншого було зібрано дітьми та їх родинами. Зібрана допомога  була передана  воїнам.

14 серпня 2014 року в м. Борисполі  відбулась благодійна акція «Свій за свого», в якій приймали участь лідери учнівського самоврядування, вихованці та керівники гуртків БДЮТ. Вони проводили  майстер-класи з виготовлення різноманітних декоративно-вжиткових  виробів,  манікюру, мейк-апу, перукарського мистецтва з використанням патріотичних мотивів, продавали солодку випічку, фотографували дітей в українських костюмах тощо.

Найбільше дітям сподобалось малювати для бійців зони  АТО. Більше 300 малюнків з щирими побажаннями повернутись додому живими і здоровими було передано для військовослужбовців. А саме 93, 72 бригаді та добровільному батальйону «Айдар».  Творчість маленьких дітей заохочувала до швидкого одужання поранених військових Львівського військового шпиталю та Київського центрального військового шпиталю.

22 серпня 2014 року в ТРЦ «Aeromall» відбулось продовження акції «Свій за свого 2», де вихованці та керівники гуртків БДЮТ приймали найактивнішу участь. Лідери ДГО «Асоціація учнівського самоврядування міста Борисполя» малювали разом з дітками малюнки, писали листи воїнам та робили яскраві фото, збирали благодійні кошти!

3 вересня  в ТРЦ «Aeromall»,  магазинах «Сільпо», «ЕКОмаркет», «Маяк», «Українські ласощі», «Нова Лінія» було проведено благодійну акцію «Не будь байдужим – допоможи військовим». Волонтери Дитячої громадської організації «Асоціації учнівського самоврядування» закликали всіх покупців не бути байдужими і придбати продукти харчування для бійців АТО!

5 вересня 2014року відбулась благодійна національно-патріотична акція «Україно – ми твоя надія», приурочена 30-річному ювілею БДЮТ. Зібрані кошти в сумі 2160 гривень. На учасників акції чекали цікаві майстер-класи, виставка творчих робіт вихованців декоративно-вжиткового відділу, парад гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості та святковий концерт творчих колективів закладу.

Головна мета Акції – збір коштів для воїнів АТО, мешканці міста брали участь у платних майстер-класах, або залишали благодійні внески волонтерам Акції та отримували сувенір на згадку про свою благочинність!!! 

yXjbiMeXWp8 XcRVtrYw88k nrhD75w8HuU lES2y9LlEJo 0mlPX0aMhQcJm9-gBOEAJYIejOCGnwz-886IEUY2I1O0 3sJ9tsbpGHE

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/blagodijjni-akcii-u-budynku-dytyachoi-ta-yunackoi-tvorchosti-m-boryspolya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image