«

»

Лис 14 2016

Print this Запис

Бориспіль танцює

boryspil-tancyue-00210 листопада у приміщенні Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» відбувся фестиваль хореографічного мистецтва «Бориспіль танцює». Усі бажаючі танцювальні колективи міста мали змогу показати свої уміння і подивитися на майстерність колег. Фестиваль проводився з метою виявлення й підтримки юних талантів та обдарувань, сприяння розвитку дитячого та юнацького хореографічного мистецтва, підвищення його ролі в художньо-естетичному та духовному вихованні підростаючого покоління.

У фестивалі взяли участь 13 хореографічних колективів міста у номінаціях «Бальний танець», «Сучасний танець різних напрямів», «Народний танець», «Дитяча хореографія» у чотирьох вікових категоріях. По закінченню заходу кожен колектив отримав грамоту за участь у фестивалі, а також учасники отримали безліч позитивних емоцій від своїх виступів та від перегляду виступів своїх колег.

boryspil-tancyue-002

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/boryspil-tancyue/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image