«

»

Кві 27 2017

Print this Запис

Бориспіль вшановує пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

SONY DSC

26 квітня 2017 року весь світ згадував найбільшу техногенну аварію в історії людства – вибух на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС. 31 рік минув з того трагічного дня, який навіки змінив історію нашої країни. І з того часу з цим словом асоціюється скорбота, печаль, біль і туга за тими, хто вступив у двобій із неконтрольованим мирним атомом.

У зв’язку із черговими роковинами трагедії в актовій залі Бориспільської міської ради відбулось вшанування пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Будинок дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», зокрема вихованці творчої студії «Чабрець», представили літературно-музичну композицію «Чорнобиль не має минулого часу». В залі стояла абсолютна тиша, адже події і факти, про які розповідали діти, глядачам були знайомі і до болю близькі. Діти закликали присутніх задуматись над наслідками трагедії і зробити все, щоб така трагедія більше ніколи не повторилась.

SONY DSC

Також в БДЮТ «Дивоцвіт» м. Бориспіль протягом 26.04.2017 – 29.04.2017 проводяться пізнавальні заходи «Чорнобильська катастрофа – як це було». Вихованці гуртків переглядають фільм про Чорнобильську катастрофу, прослуховують інформацію підготовану адміністрацією закладу. Всі разом вшановуємо пам’ять загиблих під час ліквідації аварії на ЧАЕС – хвилиною мовчання.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/boryspil-vshanovue-pamyat-likvidatoriv-avarii-na-chornobylskijj-aes/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image