«

»

Кві 29 2014

Print this Запис

Бучанські туристи змагалися у Вінниці

vgoof87fU6U

10–13 квітня неподалік села Лука-Мелешківська, що на Вінниччині, відбувся ХХІ Чемпіонат Вінницької області з пішохідного туризму. Цього року у змаганнях взяли участь 29 команд із 6 областей України.  Окрім місцевих туристів, поборотися за медалі та кубки приїхали команди Полтавщини, Тернопільщини, Чернігівщини, Хмельниччини і команда із Київської області, сформована із вихованців гуртка спортивного туризму Бучанського центру позашкільної роботи.

Наша команда з метою самовдосконалення та набуття додаткового досвіду вирішила випробувати власні сили на дистанціях 4 класу. Серед представників 14 команд, що змагалися у цій групі (загалом 96 учасників, найстаршому з яких вже виповнилося 43 роки), 30 мають звання кандидат у майстри спорту і 6 – майстер спорту України. Відтак бучанським туристам, переважно 1998 року народження, які за досвідом та спортивними здобутками відповідають ІІ спортивному розряду, було надзвичайно складно змагатися на рівних. Свої корективи внесла і прохолодна погода, щедра у ті дні і на дощ, і на мокрий сніг. Але, врешті-решт, бучанські туристи подолали необхідні етапи на дистанціях «Смуга перешкод» та «Крос-похід». І, хоча підсумкове місце виявилося поза першою десяткою кращих, представники команди набули нового досвіду, познайомилися з новими тактико-технічними схемами проходження етапів змагань з пішохідного туризму, що обов’язково стане в нагоді у подальших змаганнях.

Своїми враженнями поділилася учасниця команди Юлія Базанова: «Ці змагання, як і інші, я ніколи не забуду. Мені дуже сподобались природа та місцевість Вінницького лісу, незважаючи на безкінечний дощ та сніг, що пролітав. Дуже сподобався «крос-похід». Думала, що першу ділянку в 7 км не здолаю, але все таки дійшли до фінішу. Змагання подарували мені багато нових емоцій. Буду чекати на нові цікаві випробування».

Підготував команду Олексій Карабут, керівник гуртка спортивного туризму Бучанського міського Центру позашкільної роботи.

Бажаємо юним туристам вдалих виступів та перемог на майбутніх туристських змаганнях.

Клименко С.В., заступник директора Бучанського міського Центру позашкільної роботи

3TtjG_mX5k0 5bsBQAzkgs0 FiCfmzOB04E MOZgx3498dc vgoof87fU6U YvYn4AVcsQA

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/buchanski-turysty-zmagalysya-u-vinnyci/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image