«

»

Лют 17 2014

Print this Запис

Будуємо майбутнє, пам’ятаючи минуле

DSC00830

Минуле назавжди залишається з нами. Тому жодна війна не може бути забутою, навіть та, яка була засуджена суспільством. Рядові солдати воєн не починають, вони гинуть на цих війнах, виконуючи свій обов’язок до кінця. Тому пам'ять про тих, хто назавжди пішов у небуття, вічно живе у наших серцях.

13 лютого 2014 року з метою вшанування пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналісті, патріотичного виховання учнівської молоді 70 вихованців краєзнавчих гуртків Броварського районного центру туризму здійснили екскурсію до Музею війни в Афганістані, що знаходиться на території меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945рр.» міста Київ.

Екскурсія розпочалася з покладання квітів до пам’ятника воїнам України, загиблим у війні 1979-1989 роках в Афганістані. Потім юні краєзнавці відвідали експозицію «Трагедія і доблесть Афгану», де представлено понад 4 тисячі експонатів. Це численні фотографії, документи, речі, листи, плакати, які відтворюють політичну ситуацію у світі та в СРСР у 1979-1989 рр., допомагають зрозуміти вірність військовому обов'язку, доблесть та героїзм учасників, трагічні наслідки цієї неоголошеної війни. В експозиції поіменно названо та увічнено понад 3 тисячі вихідців з України, які полягли в Афганістані.

Екскурсія закінчилася, і жоден з юних краєзнавців не залишився байдужим. Діти дізналися багато нового про героїчні і трагічні події Афганської війни.

Ольга Білановська,
директор Броварського районного центру туризму

DSC00830 DSC00832 DSC00853

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/buduemo-majjbutne-pamyatayuchy-mynule/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image