«

»

Січ 17 2018

Print this Запис

Чарівна зима на Закарпатті

З 10 по 16 січня вихованці гуртків «Юні туристи-краєзнавці» та «Юні музеєзнавці» КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працює на базі філії ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівники Дячок О.В. та Ситник Г.О.) здійснили незабутню екскурсію-подорож до Карпатських гір.


Прибувши в Пилипець, діти відвідали найвідомішу пам’ятку курорту – водоспад Шипіт, висота якого становить 14 м. Він розташований на схилах гірського масиву Боржавських полонин у дивовижно красивому місці. Дорога до водоспаду вздовж річки нагадувала казку, адже вела через стрункі зелені смереки. Згодом вихованці гуртків піднялись у височінь на крісельному підйомнику, який доходить до середини гори Гемба (1497м), і насолодилися прекрасними краєвидами Закарпаття. Юним краєзнавцям пощастило також побачити найбільше озеро Українських Карпат – Синевір.

Цікавими та пізнавальними для гуртківців були відвідини Реабілітаційного центру для бурих ведмедів. Адже метою функціонування даного центру є реабілітація бурих ведмедів, які зазнали жорстокого поводження та потерпілих від стихійних лих тощо, та утримання конфіскованих тварин-ведмедів, відтворення їхньої природної популяції.

Діти вперше побували на Закарпатті та зізналися, що закохалися у цей чудовий край. Пізнавати Україну – це відкривати для себе нове та прекрасне про Батьківщину, збагачуватися духовно.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/charivna-zyma-na-zakarpatti/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image