«

»

Січ 03 2018

Print this Запис

Чарівний калейдоскоп зимових канікул у Васильківському районі!

У вихованців Васильківського районного ЦДЮТ – чудовий настрій, адже під час новорічних дитячих ранків вони отримали неймовірний творчий запал, прагнення творити чудеса власними руками.

А дитячі новорічні ранки для різних категорій дітей наші вихованці проводили з 26 грудня 2017 року по 3 січня 2018 року. Це були: благодійні свята для дітей з обмеженими можливостями, казкові новорічні подорожі для своїх ровесників – учнів ОНЗ Гребінківський НВК, Калинівських ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та № 2, святкові новорічні дійства для шефів ПАТ «Гребінківський машинобудівний завод» та для гуртківців ЦДЮТ.

2 і 3 січня 2018 року вихованці гуртків художньо-естетичного напрямку взяли участь у майстер-класах: «Казкова ялинка», «Новорічно-різдвяний подарунок», які підготували та провели керівники гуртків Ляхоцька Л.В. та Гашенко О.П.

Новорічні посиденьки зібрали у світлиці вихованців народознавчо-фольклорного клубу «Джерельце» (керівник Туровська В.С.). Діти виконували обрядові пісні новорічно-різдвяного циклу, провели конкурс на кращу колядку та щедрівку, взяли участь в зимових іграх та розвагах.

3 січня 2018 року відбулася районна виставка дитячих робіт, що проходила в рамках Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!». Учасники та відвідувачі виставки ознайомилися з кращими експонатами, тематика яких була присвячена шевченківським дням. Журі підвело підсумки, визначило переможців та призерів. Кращі роботи рекомендовані до участі в обласному етапі конкурсу.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/charivnyjj-kalejjdoskop-zymovyh-kanikul/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image