«

»

Лип 04 2016

Print this Запис

Чемпіонат юних судномоделістів України

DSCN0388З 29 червня по 3 липня 2016 року у Кіровограді пройшов відкритий Чемпіонат України з судномодельного спорту. Команда юних вихованців судномодельного гуртка Броварського районного центру дитячої та юнацької творчості, що працює на базі Пухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, під керівництвом Квартірмейстера В.В., прийняла активну участь у даному заході.

         Змагалась молодь України цього разу моделями секцій «NS», а точніше радіокеровані моделі-копії бойових та транспортних кораблів. Знайшлось місце і для моделей підводних човнів, які періодично тонули на акваторії змагань та викликали захоплення у спостерігачів чемпіонату.

         Всього 36 учасників виставили 70 прекрасних моделей. Про дуже високий рівень майстерності свідчать і високі результати. Боротьба за перше місце йшла навіть не за бали та десяті частинки балів. Переможцем чемпіонату стала команда судномоделістів Дніпропетровської області (командний бал – 793,58), які вибороли свою перемогу у команди з Одеської області (командний бал – 793, 57).

         Команда з Броварщини у повному складі і в усіх класах захищала честь Київської області. Завдяки підтримці Броварської районної ради, депутатського корпусу, відділу освіти Броварської районної державної адміністрації, таЦентру творчості дітей та юнацтва Київщини ми отримали можливість позмагатись з кращими моделістами України.

         На досягнутому не зупиняємось, попереду Чемпіонат України у класі радіокеровані яхти у м. Дніпропетровську та Львівський Міжнародний фестиваль стендових моделі.

Інформацію підготував – Мороз Валерій Петрович , завідувач відділом  Броварського районного ЦДЮТ.

DSCN0344

 

DSCN0406

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/chempionat-yunyh-sudnomodelistiv-ukrainy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image