«

»

Жов 29 2015

Print this Запис

Цікаве дозвілля під час канікул

DSC00873Школярі Броварщини відпочивають на канікулах. Але в спортивних залах загальноосвітніх закладів району не стихає дитячий гамір. Тут, згідно розкладу, займаються вихованці спортивних гуртків Броварського районного центру патріотичного виховання. А щоб оцінити свій рівень підготовки, вияснити, хто на сьогоднішній день сильніший, час від часу, юні спортсмени проводять спортивні змагання та матчеві зустрічі.

      От і 28 жовтня 2015р. у Руднянській ЗОШ І-ІІІст. Броварського району мірялися силами юні баскетболісти, вихованці гуртків «Баскетбол», Броварського районного центру патріотичного виховання.   Турнір з баскетболу серед школярів 1999-2000р.н. був відкритим, то ж участь у ньому могли взяти не тільки гуртківці БРЦПВУМ, але і команди всіх ЗНЗ району. Змагання проходили за круговою системою. Переможцем стала команда Тарасівського НВК, яка святкувала перемогу у всіх зустрічах,  друге місце зайняли господарі, команда Руднянської ЗОШ І-ІІІст., а третіми стали баскетболісти з Богданівської ЗОШ І-ІІІст.

DSC00887 DSC00889 DSC00894
 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/cikave-dozvillya-pid-chas-kanikul/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image