«

»

Жов 31 2019

Print this Запис

Цікаві канікули учнівського лісництва

Цікаво розпочалися осінні канікули у вихованців гуртка «Лісовий воркшоп» (керівник  Руднєва О.В.), адже їхні наставники – директор ДП «Білоцерківський лісгосп» Вітряк А.В. та лісничий Ставищенського лісництва Швець Т.О. подарували можливість відвідати екскурсію до  міста Біла Церква. Спочатку на учнів чекали співробітники Білоцерківського НАУ кафедри лісівництва, ботаніки і фізіології рослин. Юні лісівники із захопленням слухали розповідь доцента кафедри, кандидата біологічних наук Левандовської С. М. про розмаїтий світ живої природи. З цікавістю розглядали у мікроскоп пилок гібіскуса кімнатного, сосни звичайної та хвоща польового.

А чи знаєте ви, що пилок деяких рослин настільки багатий оліями, що з нього колись виготовляли феєрверки? А ми це побачили на власні очі!

А як цікаво спостерігати у мікроскоп за одноклітинними організмами у краплині води з річки Рось! І ніякі картинки в підручнику не передадуть того, що можна розгледіти  в живому середовищі.

Наступна локація – біофак Білоцерківського НАУ. Незважаючи на те, що вже практично усе відцвіло, юні лісівники побачили чималу колекцію різних видів декоративних рослин, які навіть у цю пору виглядають неперевершено. По завершенню екскурсії працівники біофаку подарували відвідувачам декілька магнолій та декоративних кущів, які юні лісівники посадять на території свого закладу  освіти.

А далі – розваги та перегляд фільмів у кінотеатрі.

День завершився, та позитивні емоції надихатимуть на нові звершення!

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/cikavi-kanikuly-uchnivskogo-lisnyctva/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image