«

»

Тра 19 2017

Print this Запис

Цікаві заняття з вивчення правил дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці лише тоді, коли знає як правильно діяти у певній ситуації. А особливо це необхідно дітям, які потребують особливої уваги суспільства. 
18 травня 2017 року в рамках освітнього проекту «Безпека життєдіяльності»  педагогами Центру творчості дітей та юнацтва Київщини проведено виїзне практичне заняття в Білоцерківській спеціальній загальноосвітній  школі  для дітей з особливими освітніми потребами № 19. До закладу приїхав  автобус Центру творчості дітей та юнацтва Київщини, що має необхідне обладнання для вивчення правил дорожнього руху. 

Діти з нетерпінням чекали початку заняття, яке пройшло в теплій дружній атмосфері.  Педагоги намагалися в доступній формі роз’яснити учням школи правила безпечної  поведінки на дорозі. Учасникам дуже сподобались ігрові програми «Я – маленький пішохід» та  «Я − водій», в яких вони   брали активну участь,  переходячи   через умовну дорогу, їздили на навчальному веломобілі.

Діти та педагоги школи в очікувані наступної зустрічі, адже  такі практичні заняття допомагають вберегти дітей  від небезпеки на  дорозі.  

[ 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/cikavi-zanyattya-z-vyvchennya-pravyl-dorozhnogo-ruhu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image