«

»

Гру 07 2015

Print this Запис

Цілюща сила творчості – для дітей з особливими потребами

IMG_3024

3 грудня світова громадськість відзначає Міжнародний день інвалідів. Цей день не можна назвати святковим. Проте він нагадує про необхідність забезпечення рівних прав людей з особливими потребами і їх участі в житті суспільства. Вони, як ніхто, потребують нашої уваги й допомоги. І не тільки держава має дбати про цих людей — кожен з нас повинен глибоко усвідомлювати, наскільки важлива їм наша підтримка. 

 

Кожного року на початку грудня свою підтримку і любов дітям з особливими освітніми потребами дарують педагоги й гуртківці позашкільних навчальних закладів Київщини. Так, 4 грудня  04 грудня  вихованцям Білоцерківського центру соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів «Шанс» створили свято юні таланти вокального ансамблю «Співограй» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква та хореографічного колективу «Вікторія» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Організатори заходу  – креативні й творчі педагоги Центру творчості дітей та юнацтва Київщини підготували захоплюючу розважально-ігрову програму з жартами, веселощами та елементами інтерактивну, залучили вихованців «Шансу» до участі в цікавій інтелектуальній грі «Розумники та розумниці». Із захватом на святі вітали й артистів популярного в Білій Церкві шоу-театру «1001 ніч», які вже неодноразово дарували радість цим дітям.

IMG_3017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загалом робота з дітьми з особливими освітніми потребами Центр творчості дітей та юнацтва Київщини проводить постійно. Зокрема, і на базі  Білоцерківського центру соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів «Шанс» працюють гуртки «Образотворче мистецтво», «Музикотерапія», «Культура мови та спілкування» та інші, заняття яких спрямовано не тільки на реабілітацію, соціальний та емоційний розвиток дітей з особливими потребами, а й розвиток їх творчих здібностей, збагачення емоційної сфери. Безперечно, діяльність педагогів-позашкільників дає свої результати. Адже творчість, радість і увага з боку оточуючих – це надзвичайно потужна сила, здатна надихати, пробуджувати віру в себе, бажання жити й розвиватися.   

 

IMG_3024

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/cilyuscha-syla-tvorchosti-dlya-ditejj-z-osoblyvymy-potrebamy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image