«

»

Січ 12 2021

Print this Запис

Cтворюємо святковий настрій!

#2021Працюємотворчотакреативно

Усі діти з особливими освітніми потребами мають право на якісну позашкільну освіту. А вона в свою чергу має забезпечити розвиток їхніх здібностей та обдарувань з урахуванням інтересів та творчих нахилів. Особливості формування творчої індивідуальності такої дитини залежить від багатьох чинників, але найголовніші з них, це – індивідуальний підхід до дитини та розвиток у неї творчості на всіх рівнях сприйняття.

Особливі вихованці гуртків «Музикотерапія» (керівник – Наталія Гайдамака) та «Образотворче мистецтво» (керівник – Тетяна Веселова) не сумують під час новорічно-різдвяних свят та продовжують креативити зі своїми творчими педагогами. Діти із захопленням малюють, співають, танцюють, моделюють та створюють собі та оточуючим святковий настрій.

Виховання тонкої та чутливої душі особливої дитини, щоб вона побачила незвичайне в звичайному, можливе в неможливому завдання не легке. Адже, діти повинні жити у світі краси, гри, казки, фантазії та творчості. До цього і прагнемо!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/ctvoryuemo-svyatkovyjj-nastrijj/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image