«

»

Гру 06 2019

Print this Запис

Даруєм вам тепло своїх сердець

Напередодні Міжнародного дня людей з особливими потребами  на гостину в Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка» завітали діти з обмеженими можливостями. На них і їхніх батьків чекало свято «Повір у себе».

Гостей вітали вихованці танцювального ансамблю «Весняночка», юні співаки народного фольклорного ансамблю «Вишиванка». Також дітки переглянули лялькову виставу «Крамничка іграшок», яку для них підготували вихованці лялькового театру «Капітошка». Малеча мала змогу розважитися на кількох ігрових локаціях: «Спробуй повтори», «Замок», «Зоопарк», «Доторкнися до…».

На святі панували позитивні емоції, гарний настрій та прекрасні враження від побаченого. На завершення діти отримали солодкі гостинці від служби дітей та сім’ї Таращанської районної державної адміністрації та подарунки, виготовлені руками вихованців Таращанського ЦТДЮ «Веселка».

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/daruem-vam-teplo-svoih-serdec-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image