«

»

Кві 10 2019

Print this Запис

Даючи життя новому лісу, ми продовжуємо життя на Землі

Весна – особлива пора. Оживає після зимового сну природа, у рослинах зароджується нове життя. Весна – це найкращий період для посадки, але дуже короткий, адже треба встигнути посадити кожен сіянець у вологу землю.

9 квітня у Дорогинському лісництві ДП «Фастівське лісове господарство» відбулось відтворення лісу в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», для того, щоб кожен вихованець учнівського лісництва  мав змогу залишити згадку про себе і допомогти лісівникам впоратись із посадкою.  Долучились до заходу працівники Фастівської райдержадміністрації,  директор ДП «Фастівський лісгосп» Чемерський О.Ю., голова Дорогинської сільської ради Андрійченко О.Г. Вже не перший рік у акції беруть участь   вихованці будинків сімейного типу разом із своїми наставниками із сіл Фастівського району.  У Дорогинському лісництві учасники акції разом із учнями місцевого учнівського лісництва за кілька годин створили лісові культури  сосни звичайної із домішками берези та дуба червоного на площі 1,0 гектара традиційним способом – за допомогою меча Колесова.

Про важливість збереження, примноження та невиснажливе використання лісових насаджень наголосив лісничий Дорогинського лісництва Стукал О.М.: «Ми проводимо цю акцію щороку для привернення уваги молоді і громадськості до питання створення нових лісів. Громадськість активно цікавиться всіма аспектами господарювання лісівників, але ліс починається з того, що ми сьогодні робимо гуртом».

По завершенню заходу, кожен дитячий будинок отримав подарунок від лісівників – набір посадкового матеріалу аборигенних та декоративних рослин. Робота на свіжому повітрі наганяє апетит.

З кожним роком акція набуває все більшої популярності. Цього року до неї долучилось близько 80 учасників.

 

Стукал Н.І., керівник Дорогинського учнівського лісництва

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/dayuchy-zhyttya-novomu-lisu-my-prodovzhuemo-zhyttya-na-zemli/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image