«

»

Гру 02 2016

Print this Запис

«День добра» для особливих дітей

img_4824Кожного року в перші дні зими колектив Центру творчості дітей та юнацтва Київщини проводить особливе6 свято для особливих дітей – вихованців Білоцерківського центру соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів «Шанс». Цьогоріч діти були активними учасниками захоплюючого інтерактивного заходу «День добра».

У теплому, дружньому колі, до якого приєдналися і вихованці та педагоги Білоцерківської станції юних техніків, діти з азартом брали участь у конкурсах і вікторинах, інтерактивних іграх. Апогеєм свята стало виготовлення в техніці оригамі паперових символічних сердечок із побажаннями. Ці зворушливі подаруночки будуть надіслані друзям – людям, котрі не раз допомагали Центру «Шанс» та його вихованцям.

Загалом свято нагадало дітям і дорослим, як важливо посміхатися одне одному, дарувати радість спілкування, бути добрими й толерантними. Адже  часто паперове сердечко і добре слово дорожчі за будь-які коштовності.

img_4798

 

 

 

 

 

 

 

 

img_4788

 

 

 

 

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/den-dobra-dlya-osoblyvyh-ditejj/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image