«

»

Тра 21 2019

Print this Запис

День другий підсумкового наметового таборування міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2019

До безмежності активний другий день підсумкового наметового таборування для 10 роїв закладів освіти   м. Бровари, розпочався з побудки і ранкової руханки. Рої шикувалися біля штабу для пробіжки і ранкової зарядки, щоб набратися енергії на цілий день, адже попереду їх чекало дуже багато випробувань, де не має жодної хвилинки на байдикування.
Гарно поснідавши, команди почали поступово проходити кожен етап, записуючи результати в маршрутний лист:

  • Гра-квест «Україна понад усе!» проходила біля альтанки заміського комплексу «Авантюрист» та понад річкою. Команди мали проявити свої знання з історії та географії України, показати свою влучність за допомогою метання дротиків, а також проявити спритність у естафеті.
  • Туристсько-спортивна смуга перешкод. Рої, використовуючи страховку, мали швидко та вправно не тільки проходити перешкоди самостійно, а й допомагати своїм побратимам, таким чином проявляючи командний дух.
  • Конкурс-презентація звіту «Добре діло», у якому команди розповідали про свої корисні справи, які вони робили протягом навчального року. Судді звертали увагу не тільки на кількість добрих діл, а і на їх якість. Крім того, важливо було показати висвітлення проведених акцій у ЗМІ.
  • Конкурс «Топографія». У цьому завданні учасники мали прокласти маршрут на місцевості, звісно, на карті. Який маршрут займе найменшу кількість часу для проходження, та команда і перемагає.
  • Творчо-мистецький звіт роїв «Ватра». Вечірній час був присвячений демонстрації розуміння українства як такого у вигляді чи то пісні, чи танцю… Але юні козаки та козачки пішли значно далі: вони демонстрували високий рівень духовності і культурної грамотності в цілих постановках. Серце торкало безумовно.

Та крім конкурсів, на учасників чекали дуже цікаві та інформаційно-цінні майстер-класи: з надання першої медичної допомоги за допомогою підручних засобів; самооборони, майстерно організовані фахівцями ГО «Вся Україна» та майстер-клас зі збирання/розбирання автомата військовослужбовцями в\ч А3628.

Увечері на рої чекало спілкування з питань конфліктології у вигляді гри, за участю професійного перемовника Олега Демчика.

Насичений другий день гри перейшов у тиху ніч, і вітер, який був здійнявся під кінець дня, але не налякав табір можливим дощем.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/den-drugyjj-pidsumkovogo-nametovogo-taboruvannya-miskogo-etapu-vseukrainskoi-dytyacho-yunackoi-vijjskovo-patriotychnoi-gry-sokil-dzhura-2019/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image