«

»

Кві 12 2019

Print this Запис

День космонавтики в «Клубі любителів астрономії»

Сьогодні, 12 квітня, у світі відзначають Міжнародний день польоту людини у космос. Свято офіційно встановлене ООН у 2011 році на честь 50 річниці польоту у космос Юрія Гагаріна. В Україні в цей день відзначають День працівників ракетно-космічної галузі України. Його встановлено згідно з указом президента від 13 березня 1997 року.

Вихованці гуртка «Юний астроном», що працює на базі НВК «Ковалівська гімназія» у Васильківському районі під керівництвом Параніча Геннадія Івановича, провели засідання «Клубу любителів астрономії» за участю учнів старших класів, присвячене Дню космонавтики.

Гуртківці  перегорнули яскраві сторінки розвитку космонавтики, особливу увагу приділили внеску українських вчених, винахідників, космонавтів в освоєння Всесвіту та зміцненню міжнародного співробітництва в космічній галузі.  Окремо згадали першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка, який «відійшов у вічність», його життєвий шлях, внесок в освоєння космосу та зустрічі гуртківців з ним.

Виступи учнів супроводжувались мультимедійними презентаціями, аудіо- та відеоматеріалами.

Учасники заходу переглянули фільми про історію освоєння космосу, сучасні космічні літальні апарати та про життя і роботу астронавтів NASA на МКС.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/den-kosmonavtyky-v-klubi-lyubyteliv-astronomii/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image