«

»

Гру 16 2016

Print this Запис

День учнівського та студентського самоврядування в Київській обласній державній адміністрації та Київській обласній раді

img_509615 грудня у приміщенні Київської обласної державної  адміністрації та Київської обласної ради відбувся день учнівського та студентського самоврядування «Самоврядування – крок до дієвих реформ».

 Захід  проведено за участі голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана та голови Київської обласної ради Ганни Старикової. На зустріч було запрошено близько 200 дітей та учнівської молоді, педагогів-координаторів органів учнівського самоврядування, депутатів Київської обласної ради. Організатори заходу – департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

img_5009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зустріч очільників області з дітьми-лідерами відбулася у форматі діалогу. Діти презентували досягнення в реалізації соціально значущих проектів й отримали можливість задавати запитання Олександру Горгану та Ганні Стариковій, які ділилися із загалом секретами власного успіху, обговорювали різні питання розвитку освіти, організації дозвілля дітей, їх участі в цікавих і важливих конкретних справах на благо розвитку Київщини.  

У рамках дня учнівського самоврядування дітей-лідерів запросили на стажування у структурних підрозділах Київської обласної ради та Київської   обласної державної  адміністрації. Під час стажування представники міст Білої Церкви та Бучі навіть взяли інтерв’ю у голови Київської обласної державної адміністрації.

Також за участю дітей-лідерів, представників департаменту освіти і науки та управління молоді і спорту Київської обласної державної адміністрації, депутатів Київської обласної ради, координаторів органів учнівського самоврядування відбувся круглий стіл «Громадянське та національно-патріотичне виховання дітей та молоді: сучасні практики».

img_5145

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_5136

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_1447-1024x683

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_1480-1024x683

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/den-uchnivskogo-ta-studentskogo-samovryaduvannya-v-kyivskijj-oblasnijj-derzhavnijj-administracii-ta-kyivskijj-oblasnijj-radi/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image