«

»

Кві 03 2017

Print this Запис

День відкритих дверей у Національному університеті біоресурсів і природокористування

31 березня за участю голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана відбувся день відкритих дверей у Національному університеті біоресурсів і природокористування. Аудиторія запрошених налічувала понад 500 осіб: представників студентської організації НУБіП, випусків загальноосвітніх навчальних закладів Київщини.

Учасників заходу привітав ректор Національного  університету біоресурсів і природокористування  Станіслав Ніколаєнко, який розповів про структуру вишу, його можливості, співпрацю з провідними університетами світу.

Звертаючись до школярів, директор департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації Віра Рогова зазначила, що цей день організовано спеціально для випускників, аби вони могли побачити «зсередини» один з кращих вишів України та визначитися з вибором професії. «Кожна дитина має обрати ту стежину, яка буде найкращою саме для неї», – зазначила Віра Борисівна.

Про важливий крок у розвитку дитячого лідерського руху на Київщині, а саме створення 10 років тому обласної ради дітей Київщини, розповіла її очільниця Валерія Чоботок.

У Національному університеті біоресурсів і природокористування школярів зустрічали, як дорогих гостей, – показали невеликий концерт за участю творчих колективів  НУБіП. Також діти отримали можливість завітати до факультетів університету, які їх зацікавили.

Підсумком заходу стало підписання угоди між НУБіП України та Київською обласною державною адміністрацією, а також між та обласною радою дітей Київщини та студентською радою університету. Безперечно, це покладе початок тривалій і плідній співпраці.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/den-vidkrytyh-dverejj-u-nacionalnomu-universyteti-bioresursiv-i-pryrodokorystuvannya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image