«

»

Вер 13 2018

Print this Запис

День відкритих дверей Васильківського ЦДЮТ

Країна Творчості – країна дитячих мрій!..

 

Ось уже як 38 років гостинно відкриває свої двері для дітей, підлітків та юнацької молоді Васильківський районний центр дитячої та юнацької творчості.

Кожного дня до нього поспішають діти, для яких позашкільний заклад став другим домом, місцем, в якому вони повністю можуть розкрити свої таланти та потенціал, місцем, де живуть вічні істини добра, краси, знань та творчості.

Як і кожен навчальний заклад, ЦДЮТ має свої традиції, сформовані протягом десятиліть. Одна з них – свято гуртківців «Подорож в Країну Творчості – країну дитячих мрій», з нагоди початку нового навчального року в творчих об’єднаннях.

Святкове дійство відбулося 12 вересня 2018 року на території ЦДЮТ в смт Гребінках. Як і на кожному святі – був великий концерт вихованців ЦДЮТ. А ще: творчий квест, під час якого діти шукали «солодкий скарб», цікаві майстер-класи, ігри та розваги, подарунки від спонсорів.

Вихованці народознавчо-фольклорного клубу «Джерельце» презентували всім присутнім творчі об’єднання ЦДЮТ, в яких діти можуть навчатися в цьому навчальному році.

Ведучі свята – Королева Творчості (Денисюк Олександра) та культорганізатор Кузьменко Л.М., вихованці та педагогічний колектив ЦДЮТ зуміли створити захоплюючу творчу атмосферу для всіх присутніх: прозвучала урочиста клятва гуртківців ЦДЮТ, діти запалили «свічки творчості», а ще посмакували святковим пирогом від спонсорів.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/den-vidkrytyh-dverejj-vasylkivskogo-cdyut/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image