«

»

Тра 22 2017

Print this Запис

День вишиванки на Богуславщині

Вишиванка в культурі України займає особливе місце. Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом для господині чи господаря. Цей національний одяг носять чоловіки, жінки та діти. В наш час вишиванка вийшла з повсякденної форми одягу, проте її надягають на свята або визначні дати.

18 травня 2017 року гуртківці Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості та учні загальноосвітніх закладів району долучилися до обласного проекту «Парад вишиванок». В самому центрі міста, на площі Ярослава Мудрого відбулося грандіозне дійство – «День вишиванки». Це всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції.

Лунали чудові запальні пісні, танці, флешмоби, показ моди, а головне – неймовірні відчуття, які переповнювали кожного, хто долучився до свята. Учасники заходу вишикувалися та відобразили карту України – соборну та неподільну!

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/den-vyshyvanky-na-boguslavschyni/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image