«

»

Чер 01 2021

Print this Запис

День захисту дітей у Верховній Раді України

Cьогодні в Україні та світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Цей день є нагадуванням про те, що діти є повноправними громадянами держави та мають свої права й обов’язки, інтереси й мрії. Водночас це свято для тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає обрати свій життєвий орієнтир. Заради здійснення всіх дитячих мрій та заради їхнього щастя дорослі завжди йдуть поруч з дітьми.

01 червня 2021 року у День захисту дітей голова Верховної Ради України Дмитро Разумков та голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак зустрілися з депутатами обласної ради дітей Київщини.

Між учасниками зустрічі відбулася активна комунікація під час якої було обговорено ряд тем, що стосуються лідерства. Голова Верховної Ради України поділився формулою особистісного успіху, зазначивши, що справжнім лідером може бути лише той, хто зуміє сформувати команду однодумців, об’єднаних однією метою. Сергій Бабак у розмові з дітьми зазначив, що однією із складових лідерства є саморозвиток, завдяки якому кожен зможе досягти життєвого успіху. Завдання держави полягає в тому, щоб створити дітям рівні умови і можливості для їх саморозвитку та самореалізації.

Старшокласників Київщини зацікавила ініціатива Глави держави, щодо створення Президентського університету. Сергій Бабак інформував школярів про те, що майбутній університет готуватиме професіоналів найвищого рівня, які зможуть вирішувати важливі державні завдання.

Захід завершився спільною світлиною та зустріччю з депутатами Верховної Ради України у сесійній залі.

Сьогоднішня комунікація між дітьми та дорослими засвідчила, що саме молоде покоління є найголовнішим для будь-якої держави, адже саме молодим належить в майбутньому змінювати та розвивати нашу країну.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/den-zahystu-ditejj-u-verhovnijj-radi-ukrainy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image