«

»

Вер 23 2014

Print this Запис

Діти Білоцерківщини за МИР

DSC_019220 вересня, в переддень  Міжнародного дня миру,  вихованці Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості  на чолі з лідерами учнівського самоврядування та педагогами за підтримки Узинського міського голови Охріменка О.Г.  організували на центральній площі міста Узина акцію «Діти Білоцерківщини за МИР».  До акції долучилися учні шкіл, вихованці дитячих садків,  жителі міста. Найактивнішими учасниками стали учні та педагоги Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

У рамках акції на площі звучали українські пісні, відбулися флешмоби,  свої виступи дарували гуртківці будинку творчості. Також на площі  працювали майстер-класи з виготовлення оберегів для воїнів АТО, функціонував ярмарок дитячих робіт. Діти-волонтери з бейджами та скриньками з голубами проходили серед учасників та глядачів, аби зібрати кошти для поранених бійців, які проходять реабілітацію в Білоцерківському госпіталі.

Родзинкою заходу став виступ воїнів АТО З 72 Білоцерківської окремої механізованої бригади Андрія Жвавого та Олексієя Полуніна, які перебувають у тимчасовій відпустці. Діти подарували їм свої щойно виготовлені обереги і побажали найшвидшого припинення воєнних дій на Сході країни та повернення додому назавжди.

IMG_2567 DSC_0261

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/dity-bilocerkivschyny-za-myr/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image