«

»

Гру 06 2016

Print this Запис

Діти – дітям!

8Щорічно 3 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний День людей з обмеженими фізичними можливостями. Дуже часто ми не задумуємося про те, як багато в світі таких людей і з якими проблемами їм доводиться зустрічатися,  як, не дивлячись на всі труднощі, не втрачати інтерес до життя.

Всі заходи, які проводяться цей день, покликані привернути увагу суспільства до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями. Традиційно щороку в Ставищенському районному центрі дитячої та юнацької творчості проходять заходи для дітей з обмеженими можливостями. От і цього року головним гостям була представлена велика розважально-ігрова програма. Творчі колективи закладу підготували захоплюючий концерт, а всі присутні змогли взяти участь у веселих конкурсах, іграх  та розвагах.   Всі учасники отримали подарунки від організаторів та спонсорів заходу – Ставищенської РДА та Ставищенської районної ради. Щирі побажання прозвучали від заступника голови Ставищенської РДА Кошеля Сергія Петровича, голови районної ради Малаша Віктора Петровича та голови благодійного фонду «Фортеця» Ференця Олександра Борисовича. Ми сподіваємося, що спільними зусиллями нам вдалося організувати для дітей справжнє свято. Ми бажаємо кожному віри та впевненості, адже попереду в них ціле життя і багато відкриттів.

1-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/dity-dityam/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image