«

»

Гру 05 2016

Print this Запис

Дню Збройних сил України присвячується

dsc019363 грудня 2016 р. у Калинівській ЗОШ І-ІІІст. Броварського району відбулися районні змагання із стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнівської молоді – «Снайпер-2016», присвячені Дню збройних сил України.

Змагання були проведені КЗ БРР «Броварський районний  центр патріотичного виховання учнівської молоді» та Броварським військовим комісаріатом. В них взяли участь всі загальноосвітні заклади району, а це 23 команди з 21 загальноосвітнього закладу району. До складу команд входили як юнаки, так і дівчата. Всього за звання бути кращим стрільцем змагалися 90 учасників.

Школярі мали можливість ознайомитися з будовою та тактико-технічними характеристиками не тільки пневматичної зброї, але і автомата Калашнікова АК-74 та потренуватися в його розбиранні та збиранні. Учасники змагань також ознайомилися із правилами поведінки  та технікою безпеки при стрільбі із стрілецької зброї, вчилися шикуватися, виконувати приготування до стільби по команді: «До бою!» і провели навчальні залікові стрільби. Керували тренувальними заняттями та навчальними стільбами інструктори –учасники АТО.

 Кращі результати показали Бойко-Щур Олександр (Зазимський НВК), Кисіль Владислав (Требухівська ЗОШ І-ІІІст.), Чоп Олександр (Гоголівська ЗОШ І-ІІІст.). У командному заліку перше місце здобула команда Погребської ЗОШ І-ІІІст., на другому місці – команда Гоголівської ЗОШ І-ІІІст., третє місце посіла команда Зазимського НВК.

Дуже хочеться, щоб наша молодь демонструвала свою вправність у стрільбі тільки змагаючись у спортивних змаганнях і ніколи у війні, але кожен громадянин нашої країни повинен вміти, якщо прийдеться, із зброєю в руках захищати незалежність і свободу своєї Батьківщини.

dsc01949

dsc01948

dsc01943

dsc01942

dsc01938

dsc01935

dsc01932

 

dsc01931

dsc01928

dsc01927

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/dnyu-zbrojjnyh-syl-ukrainy-prysvyachuetsya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image