«

»

Лют 12 2021

Print this Запис

До “Джури” готуються на Сквирщині

 

11 лютого 2021 року на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся онлайновий інформаційний кейс «Про підготовку до І (ОТГ) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2020/2021н.р.» для заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та керівників роїв закладів загальної середньої освіти.

Про роботу педагогів щодо формування соціальної активності учня-патріота України розповіла Любов Котяй, директор центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Про підготовку роїв до участі у І (ОТГ) етапі Гри та особливості участі в обласному онлайн-флешмобі #ЛесяУкраїнка150_Київщина детально проінформувала педагогів  Інна Майорко, методист Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.

З Типовими правилами та умовами проведення змагань і конкурсів І (районного, міського, ОТГ), ІІ (обласного та Київського міського) і ІІІ (Всеукраїнського) (ОТГ) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) у середній віковій групі (“джури”-учні 11-14 років) та Правилами та умовами проведення змагань і конкурсів  ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) – “Джура-2021” (“молоді козаки”- учні 15-17 років) ознайомили Інна Майорко та Сергій Ткаченко, в.о. консультанта центру професійного розвитку педагогічних працівників.

iнформацiйний_кейс__Джура__(hby-hjqo-dzp,_11_лют._2021)

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/do-dzhury-gotuyutsya-na-skvyrschyni-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image