«

»

Лис 12 2018

Print this Запис

До уваги директорів закладів позашкільної освіти!

З метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку й удосконалення спортивно-технічної майстерності дітей та юнацтва 06 грудня 2018 року в м. Києві на базі Навчально-виховного комплексу допрофесійної підготовки та технічної творчості буде проведено обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді із судномодельного спорту (моделі довжиною до 600 мм) відповідно до Умов.

умови судно 2018

До уваги керівників гуртків!

Склад команди повинен бути не більше 7 учасників (для участі у кожному класі моделей: ЕХ, ЕL, контурна модель у молодшій віковій групі та ЕХ, ЕL, ЕК, ЕН у старшій віковій групі).

Для участі у змаганнях подається попередня заявка команди до 23 листопада на е-mail: ctduk_tehniku@ukr.net, відділ науково-технічної творчості КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», телефон для довідки (04563) 9-09-48.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/do-uvagy-dyrektoriv-zakladiv-pozashkilnoi-osvity-3/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image